zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.companies.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • Top1.pl - katalog stron internetowych

  Top1.pl - katalog stron internetowych

  Moderowany i działający nieprzerwanie od 2007 roku katalog stron internetowych Top1. pl. Prezentowane są strony firmowe i strony prywatne, pogrupowane w kilkunastu kategoriach tematycznych. Do katalogu każdy użytkownik może zgłosić stronę i po akceptacji moderatora pojawi ona się w Top1. pl.
  www.top1.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4773

  Wyświetleń: 4607

 • Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Wykaz firm i instytucji publicznych, ich danych teleadresowych oraz stron internetowych prezentuje serwis Company. pl. Zaawansowana wyszukiwarka umożliwia szybkie wyszukanie interesującej firmy lub urzędu. Wyszukiwarka Company jest również skutecznym narzędziem promocji w Internecie. Umieść swój wpis i pozwól się znaleźć w sieci.
  https://company.pl

  Data dodania: 01.12.2020

  ID strony: 10505

  Wyświetleń: 7585

 • SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  Profesjonalny katalog stron internetowych, skupiający tylko dobre strony www. Aktualizowany i często moderowany zapewnia wartościową treść dla użytkowników. Pozycjonuj sam swoją witrynę www i dodaj stronę już dziś. Zyskasz większą popularność w internecie.
  www.seodirect.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4775

  Wyświetleń: 6240

POL-KAN

POL-KAN Wyróżnij wpis w katalogu

POL-KAN w Łodzi to Twoje wsparcie w nagłych przypadkach związanych z kanalizacją. Nasze pogotowie kanalizacyjne jest dostępne o każdej porze, aby szybko reagować na wszelkie awarie czy zatory. Wyposażeni w nowoczesny sprzęt i mając bogate doświadczenie, jesteśmy w stanie efektywnie rozwiązać każdy problem, minimalizując dyskomfort i potencjalne szkody związane z awariami kanalizacyjnymi.Podobne produkty i usługi

przepychanie rur łódź

Kategorie

Zareklamuj stronę www.kanalizacjalodz24.pl:

POL-KAN

Zobacz podobne firmy w tej branży:

 • As-Eko - separator Piotrków Trybunalski

  As-Eko - separator Piotrków Trybunalski

  Przedsiębiorstwo AS-EKO zaprasza do zapoznania się ze swoją propozycją. Od 1996 roku specjalizujemy się w usługach kanalizacyjnych działając jako pogotowie kanalizacyjne 24 godziny na dobę. Realizujemy: czyszczenie oraz naprawę kanalizacji, wycinanie korzeni wrastających w rury, inspekcję kanalizacyjną, czyszczenie osadników oraz separatorów, naprawę oraz odbudowę odwodnieni liniowych, przegląd kamerami TV i wiele innych. Naszym priorytetem jest zadowolenie każdego Klienta, zatem nawet najmniejsze zamówienie przeprowadzamy z należytą starannością. Więcej informacji mieści się na naszej stronie internetowej.

  03.03.2015 godz.: 09:37 wyśw.: 1163 ID str.: 2492 Więcej
 • Www.pipecontrol.pl

  Www.pipecontrol.pl

  Szukasz firmy, która zajmuje się kontrolą kanalizacji? Skontaktuj się z PIPE CONTROL Łukasz Lis z Przeworska. Jesteśmy liderem w czyszczeniu i monitorowaniu kanalizacji w Polsce. Nasza oferta poza inspekcją TV kanalizacji, obejmuje jej czyszczenie, próby szczelności kanałów oraz bezwykopową naprawę kanalizacji metodą pakera lub metodą liniową z użyciem żywic termoutwardzalnych. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam zapewnić Państwu najwyższą jakość usług i pełen profesjonalizm. Oferujemy oprócz tego indywidualne podejście i atrakcyjne ceny - zapraszamy do współpracy!

  09.12.2019 godz.: 11:36 wyśw.: 730 ID str.: 7962 Więcej
 • Przepychanierurwarszawa.pl

  Przepychanierurwarszawa.pl

  Udrażnianie rur jest bardzo ważnym zadaniem, dlatego też trzeba do niego podejść z pełnym profesjonalizmem. Oczywiście potrzebne są również odpowiednie narzędzia, które umożliwią prawidłowe wykonanie udrożnienia rur kanalizacyjnych. Obecnie popularną i jedną z najlepszych, polecanych i skutecznych metod przepychania rur jest metoda WUKO. Posiada ona mnóstwo zalet, które z pewnością pomogą w szybkim i ekologicznym oczyszczeniu rur kanalizacyjnych ze zbędnych i blokujących swobodny przepływ złogów. Warto zaznaczyć fakt, iż jest ona bardzo ekologiczna, dlatego też bez obaw możną ją stosować. Polega ona na usuwaniu zatorów i zanieczyszczeń zalegających w kanalizacji z wykorzystaniem silnego strumienia wody wypuszczanego ze specjalnej głowicy podłączonej do węża. Usługi Wuko Warszawa oraz udrażnianie rur Warszawa oferowane są przez przepychanierurwarszawa. pl. na stronie tej znajdziemy szczegóły oferty i zakres działań fachowców. Przepychanie rur odbywa się także z zastosowaniem metody mechanicznej jaką jest użycie elektryczne sprężyny.

  25.02.2020 godz.: 16:08 wyśw.: 496 ID str.: 8720 Więcej
 • Kansyn.pl

  Kansyn.pl

  Firma Kansyn z siedzibą w Bachorzynie w województwie łódzkim nieprzerwanie od 1989 roku oferuje wykonanie wykonywanie studni głębinowych i odwiertów. Jesteśmy producentem gwintowanych rur studziennych PVC i filtrów. Podejmujemy się również zleceń w bardzo trudnych warunkach geofizycznych. Z naszych usług skorzystało już wielu zadowolonych klientów. Gwarantujemy rzetelność, terminowość oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia. Osoby zainteresowane zdobyciem szczegółowych informacji dotyczących naszej firmy oraz oferty, zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową.

  01.02.2021 godz.: 21:08 wyśw.: 325 ID str.: 10875 Więcej