zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.companies.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • Tworzymy Wirtualne Spacery. Panoramy z lotu ptaka

  Tworzymy Wirtualne Spacery. Panoramy z lotu ptaka

  Tworzymy interaktywne wirtualne spacery 3D. Panoramy z lotu ptaka w połączeniu z wirtualnymi spacerami to wyjątkowo atrakcyjny sposób prezentacji obiektów. Wykonujemy interaktywne modele obiektów oraz wirtualne wycieczki 3D z planem budynku i widokiem "doll house". Realizujemy fotorealistyczne wizualizacje 3D nieruchomości. Do tworzenia wirtualnej rzeczywistości wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie.
  flypano.pl

  Data dodania: 16.06.2020

  ID strony: 9574

  Wyświetleń: 64

 • Strony i sklepy internetowe, pozycjonowanie Łódź

  Strony i sklepy internetowe, pozycjonowanie Łódź

  Realizujemy nowoczesne strony i sklepy internetowe w technologii RWD, w oparciu o bootstrap, która pozwala na dopasowywanie się serwisu do urządzeń wyposażonych w przeglądarkę internetową, jak smartfony, tablety, laptopy czy smartTV. Nasze profesjonalne strony i sklepy projektujemy z ukierunkowaniem na potrzeby Klienta.
  https://www.mgroup.pl

  Data dodania: 27.03.2020

  ID strony: 9033

  Wyświetleń: 158

 • Meble szkolne producent

  Meble szkolne producent

  Warto wiedzieć, że meble szkolne muszą posiadać wszelakie normy bezpieczeństwa. Sytuacja jest jak w największym stopniu oczywista, bowiem zdrowie jak również życie naszych pociech są najistotniejsze. Meble muszą być w adekwatny sposób przystosowane do wieku pociech, które będą z nich korzystać.
  Z całą pewnością niepoprawne dopasowane meble przedszkolne mogą w rezultacie prowadzić do deformacji w ciele dziecka a zwłaszcza w obszarze samego kręgosłupa. Meble muszą być dodatkowo tak stworzone, ażeby obniżyć do minimum jakiegokolwiek typu nawierzchnie ostre i niebezpieczne dla malucha. Meble szkolne prócz tego, iż mają znamienny oddziaływanie na atmosferę królującą w całej sali realizują dodatkowo funkcje praktyczne. Meble przedszkolne są tak zaprojektowane aby wolno w nich było trzymać różnorodnego rodzaju rzeczy związane z zajęciami prowadzonymi w danej sali. Pośród najważniejszych mebelków, na które szkoły winny zwrócić uwagę są m. in. : ławki szkolne, szafki na przeróżne pomoce dydaktyczne.
  drzewiarzbis.com.pl

  Data dodania: 18.03.2019

  ID strony: 3502

  Wyświetleń: 1964

 • Producent rolet Farol Łódź - rolety na każdą kieszeń

  Producent rolet Farol Łódź - rolety na każdą kieszeń

  Farol to łódzka firma produkująca rolety, plisy i moskitiery. Producent rolet swoje usługi świadczy od wielu lat, z czym wiąże się nabyte doświadczenie oraz wiedza z zakresu realizacji rolet i innych osłon okiennych. W swojej ofercie firma posiada rolety, rolety dzień/noc, plisy, moskitiery, jak również żaluzje poziome. Warto zapoznać się z pełną ofertą firmy na stronie internetowej, jak również wysłać zapytanie o wycenę.
  www.farol.com.pl

  Data dodania: 30.08.2018

  ID strony: 5708

  Wyświetleń: 1077

 • Projektowanie stron www

  Projektowanie stron www

  Agencja reklamowa PANAM oferuje na wystarczającym poziomie profesjonalnym usługi z zakresu budowania wizerunku firmy w internecie. Dodatkowo oferuje usługi informatyczne z pełnego zakresu. Agencja istnieje na rynku i działa nieprzerwanie od kilkunastu lat. Wielu klientów może poprzeć profesjonalne podejście i kompleksowe działania. Nie ma rzeczy niemożliwych, to idea według której działają.
  www.panam.pl

  Data dodania: 24.10.2019

  ID strony: 1529

  Wyświetleń: 1925

 • Top1.pl - katalog stron internetowych

  Top1.pl - katalog stron internetowych

  Moderowany i działający nieprzerwanie od 2007 roku katalog stron internetowych Top1. pl. Prezentowane są strony firmowe i strony prywatne, pogrupowane w kilkunastu kategoriach tematycznych. Do katalogu każdy użytkownik może zgłosić stronę i po akceptacji moderatora pojawi ona się w Top1. pl.
  www.top1.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4773

  Wyświetleń: 2138

 • Filmy reklamowe How How

  Filmy reklamowe How How

  Zastanawiałeś się kiedyś jak powstaje film lub animacja?

  Studio produkcyjne How How chętnie wyjaśni kulisy powstawania filmów i animacji. Podstawą do rozpoczęcia pracy nad produkcją materiału filmowego jest określenie jaki to rodzaj produkcji. Jaką techniką ma być zrealizowany. Film żywej akcji czy może bardziej animacja? Jeśli animacja to czy w technologii 2D czy 3D, a może mix obu technika animacji? Często wybór to wypadkowa indywidualnych potrzeb Klienta, czasu jaki jest dostępny na realizację dzieła filmowego oraz budżet przeznaczony na dany projekt.

  Drugim kamieniem milowym w produkcji filmu jest rozpisanie scenariusza czyli opisu co w danym czasie się dzieje. W scenariuszu powinny również być zawarte listy dialogowe oraz narracja z offu.
  Scenariusz powinien być zwizualizowany graficznie. Do tego służy storyboard czyli rozrysowany scena po scenie scenariusz. Często aby lepiej zilustrować rozkład scen w czasie animuje się delikatnie storyboard i mówimy wówczas o animatiku.

  Teraz możemy skupić się na produkcji filmu lub animacji. Studio produkcyjne How How realizuje projekty filmowe o szerokim spektrum. Są to między innymi filmy i spoty reklamowe, filmy korporacyjne, filmy wizerunkowe i filmy promocyjne. How How dostarcza również produkcji do emisji TV. Są to najczęściej reklamy telewizyjne oraz bilbordy sponsorskie.

  How How to bez wątpienia również prężnie działające studio animacji. How How animuje z pasją. W portfolio tego studia znajdują się liczne animacje reklamowe typu explainer video jak również mniej komercyjne produkcje jak animowane teledyski dla najmłodszych widzów.

  How How jak na dom produkcyjny przystało produkuje filmy i animacje. Jego doświadczony zespół produkcyjny, w skład którego wchodzą między innymi animatorzy, rysownicy czy montażyści dostarczają kreację najwyższej jakości.

  How How to najwyższy standard produkcji filmowej.
  howhow.pl

  Data dodania: 20.04.2020

  ID strony: 9251

  Wyświetleń: 193

 • Haft komputerowy

  Haft komputerowy

  Nasza jednostka oferuje profesjonalny haft komputerowy w niesłychanie przyciągającej cenie. Odwiedź naszą stronę internetową www. arlena. pl i przekonaj się osobiście, że kompleksowe hafty komputerowe nie muszą przenigdy drogo kosztować. Dla Nas zawsze najistotniejszy jest klient, dlatego też angażujemy najlepszych ekspertów na rynku i proponujemy Wam wytrawny haft komputerowy na ogromnie dużym poziomie. Nasza ogromna oferta przeznaczona jest zarówno do właścicieli firm podczas gdy również dla klientów prywatnych. Do jakiegokolwiek zlecenia przystępujemy z indywidualnym zaangażowaniem starając się poradzić sobie z nawet najbardziej wymagającym delikwentom. Znaczna jakość usług, Przyciągające ceny, przyjemna i pomocna obsługa i szybki czas zrealizowania zleceń tylko w naszej firmie.
  www.arlena.pl

  Data dodania: 18.03.2019

  ID strony: 1613

  Wyświetleń: 3227

 • SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  Profesjonalny katalog stron internetowych, skupiający tylko dobre strony www. Aktualizowany i często moderowany zapewnia wartościową treść dla użytkowników. Pozycjonuj sam swoją witrynę www i dodaj stronę już dziś. Zyskasz większą popularność w internecie.
  www.seodirect.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4775

  Wyświetleń: 3571

 • Butelki plastikowe

  Butelki plastikowe

  Producenci leków korzystają z opakowań które muszą spełniać odpowiednie normy, z tego właśnie powodu współpracują z wyspecjalizowanymi firmami produkującymi odpowiednie opakowania i pojemniki. Opakowania dla farmacji muszą spełniać określone przepisami normy z tego powodu produkowane są z wysokiej jakości surowców przy użyciu nowoczesnych maszyn i urządzeń. Butelki, dozowniki, nakrętki przeznaczone dla farmacji to wyroby z tworzywa PE a dla większej przejrzystości produktu używa się tworzywa PP. Opakowania do leków powinny mieć różne gwinty ze względu na zapewnienie odpowiedniego sposobu przechowywania ale i ze względów bezpieczeństwa (aby nie mogły otworzyć je dzieci). Aby znaleźć odpowiedniego producenta takich opakowań polecam zajrzeć na stronę "chempakkutno. pl" Producent przedstawia całą ofertę swoich wyrobów od pojemników na leki po nakrętki i pojemniki medyczne. Producenci opakowań i pojemników dla tak specjalistycznej gałęzi przemysłu jak farmacja stosują najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne.
  chempakkutno.pl/2-butelki-plastikowe.html

  Data dodania: 18.03.2019

  ID strony: 1531

  Wyświetleń: 3438

 • Biuro podatkowe Łódź

  Biuro podatkowe Łódź

  Świadczenia związane z rachunkowością i doradztwem podatkowym to specjalizacje naszej firmy. Przeszło dwudziestoletnie praktyki, jakie posiada nasze biuro księgowe Łódź czyni, że traktujemy wszelkie zamówienia w sposób w pełni zawodowy. Pośród własnych usług odnajdą Państwo między innymi prowadzenie ksiąg rachunkowych lub też przeprowadzenie rozrachunków z budżetem złączonych z podatkami. Nasi obeznani pracownicy obsługują zlecenia niejedynie w j. polskim jednakowoż dodatkowo w j. angielskim także j. niemieckim. Biura rachunkowe Łódź bez kwestionowania ułatwią prowadzenie własnej działalności. Nasze partnerstwa z odbiorcami wytrzymają latami, co jest potwierdzeniem własnej kompetencji. Doradca podatkowy Łódź jest do Państwa usług o każdej porze dnia, i za sprawą jego fachowej osłonie unikną Państwo niemiłych niespodzianek.
  www.biurorachunkoweabak.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 1400

  Wyświetleń: 1492

 • Ośrodek leczenia uzależnień warszawa

  Ośrodek leczenia uzależnień warszawa

  Leczymy do skutku! Nasz autorski program leczenia popieramy niespotykaną w branży gwarancją jakości wykonania usługi. Dla pacjentów oznacza to jedno – po zakończeniu pełnej terapii wracają do normalnego funkcjonowania, którego przejawem jest aktywny udział w życiu rodzinnym i społecznym oraz satysfakcja z niego wynikająca.
  https://twoj-detoks.pl

  Data dodania: 27.03.2020

  ID strony: 9034

  Wyświetleń: 229

Nauka i Edukacja Branża: Nauka i Edukacja

Nowe lub zmodyfikowane strony firmowe:

 • Przedszkole Baby English Academy

  Przedszkole Baby English Academy

  Baby English Academy to polsko-angielskie przedszkole, które od 2009 roku poprzez zabawę i radosne aktywności, uczy angielskiego najmłodsze dzieci! Współpracujemy z logopedami, psychologami i terapeutami integracji sensorycznej oraz zapewniamy stałą obecność lektorów i Native Speaker’s....

  08.07.2020 godz.: 11:00 wyśw.: 34 ID str.: 9678 Więcej
 • Bazamontessori.pl

  Bazamontessori.pl

  PRZEDSZKOLE BAZA MONTESSORI, Warszawa-Jabłonna to samodzielność i twórczy rozwój najmłodszych, którym zapewniamy poszanowanie dla ich wrażliwości, dostosowując tempo edukacji do ich indywidualnych potencjał i doświadczenia. Podstawą naszego przedszkola jest szacunek do dziecka jako odrębnej...

  01.07.2020 godz.: 10:02 wyśw.: 43 ID str.: 9653 Więcej
 • Upadłość Konsumencka Res Cogitans

  Upadłość Konsumencka Res Cogitans

  Umorzenia długów oraz oddłużenia to specjalność Kancelarii Prawa Res Cogitans, zrzeszającej adwokatów, radców prawnych i ekonomistów. Piętnastoletnie doświadczenie pozwala na reprezentację sądową osób indywidualnych i biznesowych. Dodatkowym wsparciem jest obsługa prawna oraz wsparcie...

  26.06.2020 godz.: 06:18 wyśw.: 24 ID str.: 9625 Więcej
 • Centrumcogito.pl

  Centrumcogito.pl

  Nowoczesne żłobki Cogito w miejscowości Łąka zapraszają rodziców dzieci od 6 miesiąca życia do 3 lat do skorzystania z wielopłaszczyznowej edukacji, jaką realizujemy dla najmłodszych. Jako Centrum Rozwoju i Edukacji dążymy do umożliwienia optymalnych warunków, swobodnych form edukacji...

  23.06.2020 godz.: 10:28 wyśw.: 41 ID str.: 9600 Więcej
 • OKZ Kursy okresowe BHP

  OKZ Kursy okresowe BHP

  We Włocławku znajduje się Ośrodek Kształcenia Zawodowego - profesjonalna placówka oferująca rozmaite kursy zarówno dla osób prywatnych, jak i firm chcących podnieść kwalifikacje swoich pracowników. Oferujemy ogromny wybór kursów z różnych dziedzin, każdy prowadzony przez wykwalifikowanych...

  10.06.2020 godz.: 14:02 wyśw.: 47 ID str.: 9556 Więcej
 • Sztukakrawiecka.pl

  Sztukakrawiecka.pl

  Strefa sztuki krawieckiej to poznańska pracownia, która zajmuje się projektowaniem odzieży, szyciem na miarę jak też organizuje szkolenia i kursy szycia. Polecamy kursy konstrukcji odzieży bądź bielizny, warsztaty i kurs krawiectwa haute couture, kurs stopniowania odzieży damskiej czy kurs...

  04.06.2020 godz.: 12:41 wyśw.: 42 ID str.: 9524 Więcej
 • Prekursor-rawicz.pl

  Prekursor-rawicz.pl

  Jest nam niezwykle miło móc przedstawić Państwu ofertę firmy Prekursor z siedzibą w Rawiczu (woj. wielkopolskie). Jesteśmy profesjonalnym przedsiębiorstwem, które od 2017 roku zajmuje się organizowaniem kursów. Specjalizujemy się w prowadzeniu szkoleń z zakresu BHP, przewozu materiałów...

  02.06.2020 godz.: 10:45 wyśw.: 34 ID str.: 9499 Więcej
 • Twoja-akademia.pl koncentracja Tychy

  Twoja-akademia.pl koncentracja Tychy

  Chcesz, aby Twoje dziecko rozwijało swoją wyjątkowość i talenty? Uczyło się koncentracji na zadaniu oraz umiejętności zapamiętywania? Zapraszamy do Twojej Akademii w Tychach, gdzie wspólnie rozwijać będziemy zainteresowanie i kreatywność Twojego dziecka! Realizujemy program edukacyjny,...

  02.06.2020 godz.: 10:38 wyśw.: 32 ID str.: 9498 Więcej
 • Szkola7cm.pl

  Szkola7cm.pl

  Zlokalizowana w Poznaniu 7cm Szkoła Projektowania, Konstrukcji i Technik Krawieckich kształci przyszłych krawców, projektantów oraz konstruktorów odzieży. Edukacja w naszej szkole opiera się o autorski program nauczania, który składa się z zajęć teoretycznych i praktycznych. Posiadamy przestronne...

  17.05.2020 godz.: 22:43 wyśw.: 50 ID str.: 9416 Więcej
 • Iloraz.com korepetycje Gliwice

  Iloraz.com korepetycje Gliwice

  Rozwój osobisty, coaching osobisty i zawodowy, szkolenia z autoprezentacji i zarządzania czasem oraz negocjacji to oferta firmy Iloraz w Gliwicach. Realizujemy również szkolenia i warsztaty doskonalące dla pracowników firm. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i skorzystania z atrakcyjnej oferty,...

  16.05.2020 godz.: 08:33 wyśw.: 50 ID str.: 9405 Więcej

Podobne firmy związane z branżą: Nauka i Edukacja

Kurs taxi osobowej Włocławek (1), kursy maturalne Zabrze (1), półkolonie Tychy (1), kursy kroju (1), kurs szybkiego czytania Tychy (1), żłobek prywatny strumień (1), żłobek prywatny pszczyna (1), przedszkole Montessori białołęka (1), kursy szycia z burda poznań (1), żłobek Montessori Nowodwory (1), nowoczesny żłobek (1), Kursy energetyczne Włocławek (1), Kursy szycia dla młodzieży (1), upadłość konsumencka (4), kurs konstrukcji odzieży (1), zerówka Montessori (1), upadłość gospodarcza (1), trening mózgu Tychy (1), przedszkole Choszczówka (1), żłobek niepubliczny sosnowiec (1), Szycie sukien wieczorowych (1), przygotowanie do matury Zabrze (1), kurs krawiecki poznań (1), leśne przedszkole Montessori (1), żłobek prywatny łąka (1), Kurs na przewóz niebezpiecznych towarów Włocławek (1), szycie sukien ślubnych (2), bhp azbest szkolenie (1), żłobek sosnowiec (1), Kursy stylizacji Włocławek (1), przedszkole językowe warszawa (1), koncentracja uwagi Tychy (1), kursy szycia poznań (2), Konstrukcje odzieżowe (1), przedszkole językowe (2), kursy grup energetycznych (1), kurs kroju (1), trening pamięci Tychy (1), żłobek Montessori Jabłonna (1), żłobek pszczyna (1), szybkie czytanie Tychy (1), Odszywanie wzorów odzieży (1), kurs szycia poznań (1), Kursy konstrukcji odzieży (1), szybka nauka Tychy (1), Kurs krawiectwa Włocławek (1), Kurs spawacza Włocławek (1), kurs projektowania mody (1), korepetycje Gliwice (1), Kursy wizażu Włocławek (1)