zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.companies.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Wykaz firm i instytucji publicznych, ich danych teleadresowych oraz stron internetowych prezentuje serwis Company. pl. Zaawansowana wyszukiwarka umożliwia szybkie wyszukanie interesującej firmy lub urzędu. Wyszukiwarka Company jest również skutecznym narzędziem promocji w Internecie. Umieść swój wpis i pozwól się znaleźć w sieci.
  https://company.pl

  Data dodania: 01.12.2020

  ID strony: 10505

  Wyświetleń: 1173

 • Top1.pl - katalog stron internetowych

  Top1.pl - katalog stron internetowych

  Moderowany i działający nieprzerwanie od 2007 roku katalog stron internetowych Top1. pl. Prezentowane są strony firmowe i strony prywatne, pogrupowane w kilkunastu kategoriach tematycznych. Do katalogu każdy użytkownik może zgłosić stronę i po akceptacji moderatora pojawi ona się w Top1. pl.
  www.top1.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4773

  Wyświetleń: 3242

 • SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  Profesjonalny katalog stron internetowych, skupiający tylko dobre strony www. Aktualizowany i często moderowany zapewnia wartościową treść dla użytkowników. Pozycjonuj sam swoją witrynę www i dodaj stronę już dziś. Zyskasz większą popularność w internecie.
  www.seodirect.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4775

  Wyświetleń: 4547

PawilonyEFEKT.pl - fabrykant obiektów z płyty warstwowej

PawilonyEFEKT.pl - fabrykant obiektów z płyty warstwowej Wyróżnij wpis w katalogu

Jesteśmy firmą o umocnionej pozycji na rynku. Forma działalności jaką prowadzimy jest specyficzny ze względu na produkcję przeróżnych obiektów w technologi lekkiej obudowy. Technologia ta jest specyficzna dla dzisiejszego współczesnego budownictwa modułowego. Do fabrykacji używamy tylko materiały najwyższej jakość, renomowanych fabrykantów. Główną fabrykację koncentrujemy na mniejszych obiektach z płyty warstwowej takich jak: pawilony handlowe, pawilony gastronomiczne, pawilony biurowe, kioski handlowe, garaże jedno i wielostanowiskowe, portiernie, stróżówki, kontenery socjalne i budowlane. Zajmujemy się również fabrykacją dużych obiektów oraz konstrukcji stalowych: hale, wiaty, magazyny, centra logistyczne. Nasza przedsiębiorstwo oferuje kompleksowe usługi powiązane z obudową, montażem, fabrykacja obiektów stworzonych w technologi lekkiej zabudowy. Lekka zabudowa znaczy postawienie obiektu opartego na konstrukcji stalowej, obudowanego płytą warstwową o różnym sposobu wypełnienia. Stosujemy przede wszystkim płyty z wypełnieniem styropianowym ale oraz poliuretanowym również mineralnym. Nasza przedsiębiorstwo posiada duże doświadczenie, 100% zadowolonych klientów przez profesjonalnemu podejściu do każdego zlecenia, oraz wykwalifikowanej kadrze jaką posiadamy. Więcej na naszej stronie internetowej.Podobne produkty i usługi

pawilony z płyty warstwowej płyta styropianowa, cennik pawilonów, chłodnie, konstrukcje stalowe projekt, wypełnienie płyt warstwowych

Kategorie

Zareklamuj stronę www.pawilonyefekt.pl:

PawilonyEFEKT.pl - fabrykant obiektów z płyty warstwowej

Zobacz podobne firmy w tej branży:

 • WaterSmile Poland Sp. z o. o.

  WaterSmile Poland Sp. z o. o.

  Rozwiązywanie problemów z wilgocią w domu, na budowie, po zalaniu, w strefach spa i wellness, na basenach, w pomieszczeniach gospodarczych i halach magazynowych, w muzeach i archiwach oraz wszelkich innych miejscach wymagających profesjonalnej pomocy. Zapraszamy do współpracy!

  10.04.2019 godz.: 09:41 wyśw.: 1129 ID str.: 2997 Więcej
 • Profixhale.pl

  Profixhale.pl

  Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu firmę Profix z siedzibą w Krakowie. Na rynku funkcjonujemy od 1987 roku. Proponujemy hale stalowe oraz usługi budowlane. Posiadamy hale: produkcyjne, magazynowe, logistyczne, sportowe, dla rolnictwa, handlowe, targowe i specjalnego przeznaczenia np. na biuro. Gwarantujemy niskie koszty produkcji oraz krótki czas budowy. Nasi pracownicy są świetnymi fachowcami, dlatego zlecenia przez nas wykonywane są na najwyższym poziomie. Naszym priorytetem jest zadowolenie każdego Klienta. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą opublikowaną na naszej stronie internetowej.

  14.09.2019 godz.: 23:31 wyśw.: 448 ID str.: 7157 Więcej
 • Stal.dbn.pl cięcie blach Katowice

  Stal.dbn.pl cięcie blach Katowice

  DBN Spółka z o. o to profesjonalna firma zajmująca się sprzedażą wyrobów hutniczych i stali jakościowej, nierdzewnej, kwasoodpornej, żaroodpornej, narzędziowej, kotłowej i profili stalowych. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Mikołowie w województwie śląskim, a jej działalność w branży sięga 1995 roku. Firma zajmuje się także cięciem wodą i gilotynowym, wycinaniem blach oraz toczeniem. Zapewnia najwyższą jakość usług i produktów, korzystne ceny i doradztwo. Żeby dowiedzieć się więcej na temat oferty i działalności bądź skontaktować, wystarczy wejść na stronę internetową.

  07.05.2020 godz.: 15:58 wyśw.: 215 ID str.: 9325 Więcej
 • Hale pneumatyczne

  Hale pneumatyczne

  Posiadasz boisko sportowe bądź kort tenisowy, który nie posiada zadaszenia? Poszukujesz firmy, która zajmie się tym zleceniem tak, abyś niczym nie musiał się martwić? Zadaszymy każdy obiekt! Hale pneumatyczne to nasza specjalność. Zapytaj naszych pracowników o naszą ofertę i przekonaj się, iż nie znajdziesz lepszej oferty w tak korzystnej cenie.

  17.09.2021 godz.: 16:08 wyśw.: 40 ID str.: 12222 Więcej