zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.companies.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  Profesjonalny katalog stron internetowych, skupiający tylko dobre strony www. Aktualizowany i często moderowany zapewnia wartościową treść dla użytkowników. Pozycjonuj sam swoją witrynę www i dodaj stronę już dziś. Zyskasz większą popularność w internecie.
  www.seodirect.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4775

  Wyświetleń: 5452

 • Top1.pl - katalog stron internetowych

  Top1.pl - katalog stron internetowych

  Moderowany i działający nieprzerwanie od 2007 roku katalog stron internetowych Top1. pl. Prezentowane są strony firmowe i strony prywatne, pogrupowane w kilkunastu kategoriach tematycznych. Do katalogu każdy użytkownik może zgłosić stronę i po akceptacji moderatora pojawi ona się w Top1. pl.
  www.top1.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4773

  Wyświetleń: 3924

 • Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Wykaz firm i instytucji publicznych, ich danych teleadresowych oraz stron internetowych prezentuje serwis Company. pl. Zaawansowana wyszukiwarka umożliwia szybkie wyszukanie interesującej firmy lub urzędu. Wyszukiwarka Company jest również skutecznym narzędziem promocji w Internecie. Umieść swój wpis i pozwól się znaleźć w sieci.
  https://company.pl

  Data dodania: 01.12.2020

  ID strony: 10505

  Wyświetleń: 3633

Juniperus - wykonywanie ogrodów Kraków

Juniperus - wykonywanie ogrodów Kraków Wyróżnij wpis w katalogu

Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu Studio Sztuki Ogrodowej "Juniperus", znajdujące się w Niepołomicach koło Krakowa oraz funkcjonujące na rynku od 2001 roku. Zajmujemy się projektowaniem oraz urządzaniem ogrodów, a również ich późniejszym pielęgnowaniem. W swoich projektach często wykorzystujemy kamień naturalny, wykonujemy również ogrody skalne. Ponadto projektujemy i montujemy strumienie, fontanny, kaskady, oczka wodne i stawy ogrodowe. Wykonujemy też prace pielęgnacyjne i porządkowe, w tym formowanie drzew czy przycinanie żywopłotów. Z zakresem świadczonych przez nas usług możecie zapoznać się Państwo na stronie internetowej.Podobne produkty i usługi

nawadnianie ogrodów Kraków, projektowanie ogrodów Kraków, urządzanie ogrodów Kraków, nawadnianie ogrodów

Kategorie

Zareklamuj stronę www.juniperus-ogrody.pl:

Juniperus - wykonywanie ogrodów Kraków

Zobacz podobne firmy w tej branży:

 • Ogrodniczy sklep internetowy, rośliny ogrodowe - zgarden.pl

  Ogrodniczy sklep internetowy, rośliny ogrodowe - zgarden.pl

  Nasza Szkółka znajduje się w miejscowości Zasów. Miejscowość ta ma przedwojenne tradycje szkółkarskie które zapoczatkował Hrabia Łubieński. W latach powojennych szkółkę naszą zaczął prowadzić nasz dziadek Józef Zieliński. Początkach istnienia szkółki był produkcja drzewek żywopłotowych głównie głogów oraz nieduża ilość drzewek owocowych. W latach 60- tych szkółkę przejał nasz ojciec Stanisław Zieliński który to zaczął poszerzać asortyment oraz wielkość produkcji. Szkółka przechodząc przez różne organizacje szkółkarskie w roku 1999 wstapiła do Stowarzyszenia Producentów Wysokiej Jakości Materiałów Szkółkarskich (obecnie pod nazwą Stowarzyszenie Polskich Szkółkrzy). Jest to największa organizacja szkółkarska w Polsce. W latach 90- tych szkółka poszerzyła asortyment o drzewka ozdobne i liściaste oraz iglaste (alejowe kopane z gruntu i w pojemnikach). Szkółka produkuje również duży asortyment podkładek generatywnych i wegetatywnych. Obecenie szkółka gospodaruje 25 h, posiada własne chłodnie do przechowywania materiału szkółkarskiego. W 2016 roku postanowiliśmy poszerzyć naszą działalność o sklep internetowy w którym będziemy sprzedawać nasze rośliny. Prowadzimy sprzedaż detaliczną jak i hurtową.

  25.07.2019 godz.: 09:43 wyśw.: 487 ID str.: 6892 Więcej
 • Lukmar-alp.pl

  Lukmar-alp.pl

  Jeśli mają Państwo problem ze starodrzewiem lub nadmiernie porośniętą działką przez krzewy, zapraszamy do konattku z firmą LUKMAR w Konstancinie-Jeziorna, która specjalizuje się w wycince drzew i krzewów, w pielęgnacji zieleni wysokiej i świadczy usługi ogrodnicze tj. zakładanie i pielęgnację zieleni, przycinanie żywopłotów, szpalerów oraz krzewów. Zlecenia realizujemy sprawnie, ze szczególną troską o bezpieczeństwo osób jak i mienia. Zapraszamy do kontaktu.

  16.03.2020 godz.: 15:51 wyśw.: 383 ID str.: 8936 Więcej
 • Budmech-nawadnianie.pl

  Budmech-nawadnianie.pl

  Przedstawiamy najnowocześniejsze systemy nawadniania. Opracowaliśmy pełną gamę produktów do nawadniania, aby zaspokoić wszelkie potrzeby. Wysokiej klasy produkty są wspierane przez sieć profesjonalnych dealerów i dystrybutorów, którzy pomagają klientom znaleźć najlepsze i najbardziej odpowiednie rozwiązania nawadniające. Oferujemy nawadnianie pól oraz nawadnianie ogrodów. Precyzyjna kontrola i wysokiej jakości sprzęt zapewniają doskonałą pracę oferowanych przez nas urządzeń. Zapraszamy do kontaktu z nami.

  23.10.2020 godz.: 18:38 wyśw.: 323 ID str.: 10324 Więcej
 • Water and Garden

  Water and Garden

  Jesteśmy firmą, która od pokoleń zajmuje się produkcją roślin do oczek wodnych oraz akwariów. Nasze produkty są na tyle zróżnicowane, że z pewnością przypadną do gustu każdemu miłośnikowi akwarystyki. Posiadamy w ofercie między innymi lilie wodne, rośliny przybrzeżne, terrariowe oraz rośliny pływające.

  03.12.2021 godz.: 15:23 wyśw.: 160 ID str.: 12593 Więcej