zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.companies.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • Top1.pl - katalog stron internetowych

  Top1.pl - katalog stron internetowych

  Moderowany i działający nieprzerwanie od 2007 roku katalog stron internetowych Top1. pl. Prezentowane są strony firmowe i strony prywatne, pogrupowane w kilkunastu kategoriach tematycznych. Do katalogu każdy użytkownik może zgłosić stronę i po akceptacji moderatora pojawi ona się w Top1. pl.
  www.top1.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4773

  Wyświetleń: 3667

 • SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  Profesjonalny katalog stron internetowych, skupiający tylko dobre strony www. Aktualizowany i często moderowany zapewnia wartościową treść dla użytkowników. Pozycjonuj sam swoją witrynę www i dodaj stronę już dziś. Zyskasz większą popularność w internecie.
  www.seodirect.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4775

  Wyświetleń: 5080

 • Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Wykaz firm i instytucji publicznych, ich danych teleadresowych oraz stron internetowych prezentuje serwis Company. pl. Zaawansowana wyszukiwarka umożliwia szybkie wyszukanie interesującej firmy lub urzędu. Wyszukiwarka Company jest również skutecznym narzędziem promocji w Internecie. Umieść swój wpis i pozwól się znaleźć w sieci.
  https://company.pl

  Data dodania: 01.12.2020

  ID strony: 10505

  Wyświetleń: 2126

Ssyndyk Justyna Plaskata

Ssyndyk Justyna Plaskata Wyróżnij wpis w katalogu

Proponujemy współpracę Klientom, którzy chcą odzyskać swoją własność. Prowadzimy skuteczne usługi z zakresu odzyskiwania utraconego mienia lub odzyskiwania należności finansowych w wyniku niewypłacalności kontrahentów. Serdecznie zapraszamy do współpracy.Podobne produkty i usługi

ssyndyk, odzyskiwanie długów szczecin, windykacja gorzów, windykacja słupsk, windykacja długów szczecin, syndyk, windykacja zachodniopomorskie, windykacja koszalin, windykacja szczecin, firma windykacyjna szczecin

Kategorie

Zareklamuj stronę www.ssyndyk.pl:

Ssyndyk Justyna Plaskata

Zobacz podobne firmy w tej branży:

 • Mediare

  Mediare

  Mediare jest firmą windykacyjną powstałą w 2004 roku, która oferuje pełen wachlarz usług wspierających działalność około biznesową skierowaną do małych i średnich firm związaną z monitoringiem spływu należności za wystawione faktury, negocjacje biznesowe, negocjacje i mediacje z dłużnikiem, doradztwo i opiekę prawną, pozyskiwanie dotacji z Unii Europejskiej, wywiad gospodarczy na temat kontrahenta. Znaczącym czynnikiem, który pozwala wyróżnić się i być w nielicznej grupie firm windykacyjnych, jest kompleksowość procesu windykacji, bez zaliczkowość i bogaty wachlarz stosowanych narzędzi wpływu. Odzyskiwania należności prowadzony jest wyłącznie na koszt Mediare. Wynagrodzenie Mediare to TYLKO i jedynie prowizja od ściągniętych należności -„success fee”

  04.10.2019 godz.: 14:57 wyśw.: 2598 ID str.: 60 Więcej
 • Eureka-Finanse - odzyskiwanie wierzytelności Szczecin

  Eureka-Finanse - odzyskiwanie wierzytelności Szczecin

  Firma Eureka - Finanse została założona w 1999 roku przez osoby z sektora bankowego, które doskonale poznały zawiłość i problematykę odzyskiwania i obrotu wierzytelnościami na wszystkich etapach realizacji tego procesu. Dzięki temu firma specjalizuje się w doradztwie finansowym oraz obrocie wierzytelnościami. Nasze doradztwo prawne ułatwia naszym Klientom podejmowanie właściwych decyzji dotyczących zarządzania ich wierzytelnościami. Gwarantujemy im obsługę prawną w zakresie odzyskiwania oraz zabezpieczania wierzytelności zarówno na etapie polubownym, sądowym i egzekucyjnym. Funkcjonujemy skutecznie i profesjonalnie. Szczegóły na stronie internetowej.

  05.03.2015 godz.: 13:48 wyśw.: 1010 ID str.: 2547 Więcej
 • Senso-windykacja.pl

  Senso-windykacja.pl

  Jest nam ogromnie miło móc przedstawić Państwu ofertę firmy SENSO z Katowic. Jesteśmy profesjonalnym Biurem Windykacji Bezpośredniej, a działalność w tej branży prowadzimy już od ponad 11 lat. W zakres świadczonych przez nas usług wchodzi windykacja bezpośrednia, sądowa, na koszt dłużnika, kupno wierzytelności jak też faktoring. Działamy efektywnie z pełnym zaangażowaniem i wykorzystaniem wszelkich prawem dozwolonych metod. Zapewniamy fachową współpracę i atrakcyjne ceny usług. Po więcej informacji na temat oferty lub w celu skontaktowania się, wystarczy wejść na naszą stronę internetową.

  15.05.2020 godz.: 11:28 wyśw.: 289 ID str.: 9393 Więcej
 • Windykacja.org

  Windykacja.org

  Grupa Kapitałowa Blitz Profit Sp. z o. o. z siedzibą w Poznaniu zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Jesteśmy firmą windykacyjną z wieloletnim doświadczeniem, która dostarcza wszechstronne usługi oparte na przejrzystych procedurach w zakresie windykacji należności. Nasze usługi realizujemy na zasadzie zleceń windykacji, jak i umowy o stałej współpracy. Zajmujemy się monitoringiem płatności. Proponujemy działania mające na celu uzyskanie informacji o potencjalnym kontrahencie i ustalenie majątku dłużnika i źródeł jego dochodów. Więcej informacji na temat zaprezentowanej oferty mieści się na naszej stronie internetowej.

  08.06.2021 godz.: 21:45 wyśw.: 150 ID str.: 11811 Więcej