zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.companies.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • Top1.pl - katalog stron internetowych

  Top1.pl - katalog stron internetowych

  Moderowany i działający nieprzerwanie od 2007 roku katalog stron internetowych Top1. pl. Prezentowane są strony firmowe i strony prywatne, pogrupowane w kilkunastu kategoriach tematycznych. Do katalogu każdy użytkownik może zgłosić stronę i po akceptacji moderatora pojawi ona się w Top1. pl.
  www.top1.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4773

  Wyświetleń: 3667

 • Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Wykaz firm i instytucji publicznych, ich danych teleadresowych oraz stron internetowych prezentuje serwis Company. pl. Zaawansowana wyszukiwarka umożliwia szybkie wyszukanie interesującej firmy lub urzędu. Wyszukiwarka Company jest również skutecznym narzędziem promocji w Internecie. Umieść swój wpis i pozwól się znaleźć w sieci.
  https://company.pl

  Data dodania: 01.12.2020

  ID strony: 10505

  Wyświetleń: 2126

 • SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  Profesjonalny katalog stron internetowych, skupiający tylko dobre strony www. Aktualizowany i często moderowany zapewnia wartościową treść dla użytkowników. Pozycjonuj sam swoją witrynę www i dodaj stronę już dziś. Zyskasz większą popularność w internecie.
  www.seodirect.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4775

  Wyświetleń: 5080

Beata Bocheńska - gabinet foniatryczny Radzyń Podlaski

Beata Bocheńska - gabinet foniatryczny Radzyń Podlaski Wyróżnij wpis w katalogu

Przedstawiamy Państwu Gabinet laryngologiczny w Radzyniu Podlaskim. Gabinet kierowany jest przez Bocheńską Beatę, lek. med. Spec audiologa, foniatrę, otolaryngolog. Nasza dziedzina to laryngologia. Diagnozujemy oraz leczymy choroby gardła, nosa, zatok, krtani oraz zaburzeń głosu, słuchu oraz mowy. Leczymy małych i dużych pacjentów. U nas wykonamy także kompleksowe badania słuchu czy głosu. Przeprowadzamy także badania: kimografię, videootoskopię, analizę akustyczną głosu i inne. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie i szczegółowo opisujemy każdy przypadek. W celu zapisania się na wizytę proszę o kontakt telefoniczny lub osobisty. Więcej na stronie internetowej.Podobne produkty i usługi

gabinet audiologiczny Radzyń Podlaski, gabinet foniatryczny Radzyń Podlaski, laryngolog Radzyń Podlaski

Kategorie

Zareklamuj stronę www.laryngologradzynpodlaski.pl:

Beata Bocheńska - gabinet foniatryczny Radzyń Podlaski

Zobacz podobne firmy w tej branży:

 • Medis

  Medis

  Prywatny Ośrodek Leczniczy Medis z siedzibą w Katowicach świadczy zarówno prywatne usługi medyczne, jak również w ramach podpisanej umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Pacjenci rejestrowani są m. in. na wizytę u lekarza rodzinnego, ginekologa-położnika, a ponadto okulisty oraz pulmonologa. Wykonywane są w nim badania laboratoryjne, a także USG, spirometria oraz EKG czy też badanie pola widzenia. Oprócz tego pacjenci zapisywani są na badania kierowców, a na domiar tego w zakresie medycyny pracy. Dokładne informacje związane ze świadczonymi usługami w ramach opieki zdrowotnej, mieszczą się na witrynie internetowej placówki.

  19.01.2015 godz.: 13:55 wyśw.: 1175 ID str.: 1842 Więcej
 • Www.ortopeda-olkusz.pl

  Www.ortopeda-olkusz.pl

  Gabinet urazowo-ortopedyczny Jacek Piotr Osuch działa w ramach specjalistycznej praktyki lekarskiej w Olkuszu, oferując rozpoznawanie i leczenie chorób układu ruchu. Oferta obejmuje poradnictwo, diagnostykę, leczenie zachowawcze, operacyjne, orzecznictwo, zalecenia rehabilitacyjne a kwalifikacje do leczenia operacyjnego w ramach NFZ. Lek. Jacek Osuch, specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu, specjalizuje się w leczeniu stawów: biodrowego oraz kolanowego, ich rekonstrukcji w endoprotezoplastyce. Osoby zmagające się z bólem kończyn dolnych zapraszamy do kontaktu.

  10.05.2019 godz.: 12:50 wyśw.: 366 ID str.: 6375 Więcej
 • Poznan-neurolog.pl

  Poznan-neurolog.pl

  Leczenie bólu kręgosłupa, bólów i zawrotów głowy, leczenie padaczki, choroby Parkinsona i Alzheimera, to oferta Gabinetu Neurologicznego, jaki w Poznaniu prowadzi prof. dr hab. Wojciech Kozubski. Neurolog, autor i współautor przeszło 250 prac z zakresu neurologii, specjalizuje się w leczeniu bólów głowy, chorób naczyniowych układu nerwowego, otępień, bądź chorób zwyrodnieniowych. Zajmuje się też opracowywaniem podręczników neurologii dla studentów medycyny i lekarzy neurologów. W ramach praktyki, zapewnia profesjonalną opiekę neurologiczną, indywidualne podejście i najwyższą jakość obsługi. Zapraszamy do kontaktu.

  08.05.2020 godz.: 12:57 wyśw.: 263 ID str.: 9333 Więcej
 • Klinikazdrowedziecko.pl alergolog dziecięcy

  Klinikazdrowedziecko.pl alergolog dziecięcy

  Zlokalizowana w Pruszkowie Klinika Pediatryczna Zdrowe Dziecko zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Zapewniamy kompleksową pomoc pediatryczną. Oferujemy konsultacje lekarzy specjalistów i usługi w zakresie logopedii, dietetyki i psychologii dziecięcej. Realizujemy diagnostykę laboratoryjną, badania RTG, USG oraz echo serca. Przeprowadzamy różnorodne szkolenia dla rodziców. Dokładamy największych starań, aby każda wizyta w naszej klinice przebiegała w miłej atmosferze. Wszystkie informacje na temat naszej działalności wraz z zakresem prowadzonych usług odnajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

  15.05.2020 godz.: 11:43 wyśw.: 262 ID str.: 9394 Więcej