zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

 • Top1.pl - katalog stron internetowych

  Top1.pl - katalog stron internetowych

  Moderowany i działający nieprzerwanie od 2007 roku katalog stron internetowych Top1. pl. Prezentowane są strony firmowe i strony prywatne, pogrupowane w kilkunastu kategoriach tematycznych. Do katalogu każdy użytkownik może zgłosić stronę i po akceptacji moderatora pojawi ona się w Top1. pl.
  www.top1.pl

  Data dodania: 13.09.2017

  ID strony: 4773

  Wyświetleń: 576

 • SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  Profesjonalny katalog stron internetowych, skupiający tylko dobre strony www. Aktualizowany i często moderowany zapewnia wartościową treść dla użytkowników. Pozycjonuj sam swoją witrynę www i dodaj stronę już dziś. Zyskasz większą popularność w internecie.
  www.seodirect.pl

  Data dodania: 13.09.2017

  ID strony: 4775

  Wyświetleń: 941

 • Panorama Firm

  Panorama Firm

  PanoramaFirm jest wyszukiwarką firm oraz usług. Codziennie odwiedzana przez dużą liczbę użytkowników internetu jest przydatnym narzędziem do promowania firmy w sieci internet. Panorama Firm skutecznie wypromuje Twoją firmę w internecie. Nie czekaj - zamieść wpis w Panoramie Firm już dziś.
  https://panoramafirm.pl

  Data dodania: 17.01.2018

  ID strony: 5241

  Wyświetleń: 226

 • Psycholog Jasło - psychotestyjaslo.pl

  Psycholog Jasło - psychotestyjaslo.pl

  Strona internetowa psychotestyjaslo. pl przedstawia ofertę psychologa transportu i medycyny pracy w mieście Jasło. Psycholog prowadzi badania psychologiczne pracowników firm oraz osób prywatnych. Testy psychologiczne i psychotechniczne wykonywane są w Jaśle na nowoczesnej aparaturze przez psychologa o wysokich kwalifikacjach.
  www.psychotestyjaslo.pl

  Data dodania: 04.01.2018

  ID strony: 5189

  Wyświetleń: 278

 • eKampania.pl - domeny internetowe na sprzedaż

  eKampania.pl - domeny internetowe na sprzedaż

  Poszukujesz dobrego adresu internetowego dla swojej firmy? Jeśli tak to przeszukaj naszą listę domen przeznaczonych do sprzedaży. Na stronie eKampania. pl przedstawiamy prestiżowe domeny internetowe które można kupić już dziś. Wynegocjuj dobrą cenę za swoją domenę.
  www.ekampania.pl

  Data dodania: 13.09.2017

  ID strony: 4972

  Wyświetleń: 560

HISTAMED Konsultacje histopatologiczne Polska

HISTAMED Konsultacje histopatologiczne Polska

Siedziba Gabinetu Lekarskiej Diagnostyki Mikroskopowej HISTAMED znajduje się w Gliwicach. Firma oferuje diagnostykę cytologiczną oraz histopatologiczną na najwyższym poziomie. Zajmujemy się badaniem materiału operacyjnego, oligobiopsyjnego, cytologicznego, pobranego metodą biopsji cienkoigłowej, popłuczyn, punktatów jamowych i innych. Materiał oceniamy według protokołów i obowiązujących zasad. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem i używamy innowacyjnych technologii. Gwarantujemy krótki czas oczekiwania na wyniki a także atrakcyjne ceny usług. Aby dowiedzieć się więcej, wystarczy zajrzeć na naszą stronę.

E-mail - wyślij zapytanie Wyróżnij wpis w katalogu

Podobne produkty i usługi

Badania histopatologiczne Gliwice, badania immunohistochemiczne Gliwice, diagnostyka histopatologiczna Gliwice, Konsultacje histopatologiczne Polska, Badanie śródoperacyjne Gliwice, Konsultacje histopatologiczne guzów tarczycy Polska, diagnostyka cytologiczna Gliwice

Kategorie

Zareklamuj stronę histamed.pl:

HISTAMED Konsultacje histopatologiczne Polska

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Synevo Sp. z o.o.

  Synevo Sp. z o.o.

  Synevo od lat zajmuje się badaniami nasienia i wczesnym wykrywaniem chorób oraz zaburzeń płodności. Korzystamy z najnowocześniejszych aparatów laboratoryjnych oraz współpracujemy z najlepszymi analitykami medycznymi. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

  01.02.2014 godz.: 14:53 wyśw.: 720 ID str.: 943 Więcej
 • Prywatna Przychodnia Lekarska Joanna Chojecka-Zych

  Prywatna Przychodnia Lekarska Joanna Chojecka-Zych

  Prywatna Przychodnia Lekarska przyjmuje pacjentów od poniedziałku do soboty. Zatrudnieni w niej lekarze przeprowadzają badania USG szyi, ślinianek, tarczycy oraz układu moczowego. Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu wykonuje ultrasonografię ortopedyczną z oceną stawów, ścięgien oraz mięśni. Badanie można przeprowadzić bez wcześniejszego przygotowania ze strony pacjenta. USG pediatryczne obejmuje jamę brzuszną, stawy biodrowe, tarczycę oraz mózg. To ostatnie badanie wykonywane jest przez ciemiączko. W przychodni przyjmują lekarze różnych specjalizacji, w tym kardiolog, urolog oraz endokrynolog. Aby dowiedzieć się więcej, zajrzyj na stronę.

  17.02.2014 godz.: 17:10 wyśw.: 710 ID str.: 973 Więcej
 • Sono - protetyka słuchu

  Sono - protetyka słuchu

  W Warszawie znajduje się główna siedziba firmy Sono, która prowadzi gabinety korekcji wad słuchu. Gwarantujemy w nich zajęcia psychoterapeutyczne i badania słuchu realizowane przez otolaryngologów. Współdziałamy z wieloma zagranicznymi przedsiębiorstwami zajmującymi się produkcją aparatów słuchowych. Dysponujemy aparatami słuchowymi przystosowanymi do każdego wariantu oraz typu wady słuchu. Po wypełnieniu określonych warunków mogą one być całkowicie bądź częściowo refundowane w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia. Nasza firma zajmuje się również organizacją szkoleń dotyczących zagadnień protetyki słuchu. Żeby dowiedzieć się więcej, zerknij na witrynę.

  28.01.2015 godz.: 22:39 wyśw.: 516 ID str.: 2009 Więcej
 • Slimcenter - porady dietetyczne online

  Slimcenter - porady dietetyczne online

  Jeżeli zmagasz się z otyłością oraz szukasz pomocy, wybierz się do jednego z gabinetów Slimcenter. Nasze poradnie dietetyczne znajdują się w całej Polsce, między innymi w takich miastach jak Warszawa, Kraków, Olsztyn czy Bydgoszcz. Gwarantujemy pomoc i porady doświadczonych dietetyków, którzy dla każdego przygotowują indywidualnie opracowany program żywieniowy. Jest on stworzony na podstawie szczegółowego wywiadu z pacjentem obejmującego jego choroby, tryb życia, aktywność fizyczną i inne elementy. W czasie wizyty w gabinecie przeprowadzamy także badanie ukazujące procentową zawartość tłuszczu w organizmie. Szczegóły na stronie internetowej.

  28.01.2015 godz.: 22:39 wyśw.: 524 ID str.: 2010 Więcej
 • Pimik - kursy kosmetyczne Wrocław

  Pimik - kursy kosmetyczne Wrocław

  Polski Instytut Kosmetologii i Medycyny Estetycznej istnieje jako jednostka kształcąca lekarzy w zakresie przeprowadzania przez nich zabiegów estetycznych, jak również pogłębiająca ich wiedzę z zakresu medycyny estetycznej wg europejskich standardów. Aranżowane są w nim szkolenia, jake prowadzi kadra doświadczonych lekarzy. Ich tematyka dotyczy różnych dziedzin tj. mezoterapia igłowa, wypełniacze (I i II stopnia), botox, nici hialuronowe, lipoliza iniekcyjna, rollery medyczne i wiele innych. Jeżeli chcą się Państwo zapisać na kursy, bądź dowiedzieć się czegoś o ich cenach, w takim razie Rekomendujemy wizytację naszej strony internetowej.

  29.01.2015 godz.: 15:54 wyśw.: 550 ID str.: 2025 Więcej
 • Vita Med - dietetyk Białystok

  Vita Med - dietetyk Białystok

  VitaMed to nowoczesne i w pełni urządzone centrum medyczne, umiejscowione w Białymstoku. Na rynku usług medycznych nieustannie działamy od 1995 roku, gwarantując podstawową i specjalistyczną opiekę medyczną pacjentom w każdym wieku. VitaMed zatrudnia lekarzy z powołania, którzy mają duże doświadczenie oraz rozległą wiedzę. Obecnie nasza działalność obejmuje usługi w zakresie: stomatologii, neurologii, kardiologii, ortopedii, laryngologii, rehabilitacji i wielu innych. Wysoka jakość świadczonych usług, w połączeniu z ich przystępnością jest gwarancją zadowolenia pacjentów. Proponujemy Państwu tylko nowoczesne rozwiązania. Szczegóły na stronie.

  30.01.2015 godz.: 08:43 wyśw.: 512 ID str.: 2058 Więcej
 • Dom Nad Doliną - opieka seniora Różnowo

  Dom Nad Doliną - opieka seniora Różnowo

  Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu Kompleks Wypoczynkowo - Opiekuńczy Dom Nad Doliną. Posiadamy Dwie placówki: Dom Opieki i Dom Pomocy Społecznej. Oferujemy całodobową opiekę nad osobami starszymi. Posiadamy: pokoje dziennego pobytu, gabinet pomocy doraźnej, sale rehabilitacyjno - terapeutyczne, salę terapii wodnej, salę terapii zajęciowej, salę gimnastyczną, miejsce kultu religijnego, stołówkę oraz biblioteczkę. Zachęcamy do kontaktu mailowego, telefonicznego albo osobistego. Pełna oferta i galeria zdjęć naszych obiektów opublikowana jest na stronie internetowej, na jaką serdecznie zapraszamy.

  09.02.2015 godz.: 21:01 wyśw.: 498 ID str.: 2183 Więcej
 • Multimed - dentysta w Zamościu

  Multimed - dentysta w Zamościu

  W województwie lubelskim zawiera się Centrum Stomatologii Estetycznej MULTIMED. Rozpoczęliśmy swoją działalność w 1991 roku. Gabinet podpisał umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia. Stosownie z jej treścią zabiegi w gabinecie przeprowadzamy darmowo. Pomagamy naszym Pacjentom w zwalczaniu chorób zębów oraz przyzębia. Świadczymy także usługi z obszaru stomatologii estetycznej, zachowawczej i profilaktyki. Z firmą można się skontaktować osobiście, elektronicznie bądź telefonicznie. Osoby zaciekawione dla uzyskania większej ilości informacji zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajduje się pełen zakres przeprowadzanych przez nas usług.

  24.02.2015 godz.: 06:49 wyśw.: 478 ID str.: 2395 Więcej
 • One-Med Specjalistyczny Gabinet Lekarski

  One-Med Specjalistyczny Gabinet Lekarski

  Dr n. med. Małgorzata Jędrzejczyk - specjalista położnik ginekolog i specjalista endokrynolog, udziela konsultacji ginekologicznych oraz związanych z medycyną estetyczną w gabinecie ONE-MED z siedzibą w Łodzi. Pacjentki mogą liczyć na diagnostykę w zakresie ginekologii (w tym dziecięcej i endokrynologicznej) i położnictwa, a także na wykonywanie zabiegów tj. peelingi lekarskie. Przyjmowane są także zapisy na plastykę powiek górnych. Pacjenci zapisywani są tylko na wizyty prywatne - nie jest uwzględniane ubezpieczenie w ramach NFZ. Szczegółowe wiadomości dotyczące cen usług, jak również galeria zdjęć gabinetu znajduje się na witrynie internetowej.

  09.03.2015 godz.: 10:21 wyśw.: 503 ID str.: 2583 Więcej
 • Dieta oczyszczająca - oczyszczanie wątroby

  Dieta oczyszczająca - oczyszczanie wątroby

  Oczyszczanie wątroby pomaga utrzymać ją w dobrym stanie i poprawia jej pracę, a przecież wątroba odpowiada za kilkaset funkcji w organizmie człowieka. Przeciążona wątroba zaczyna szwankować, a najczęstszym powodem przeciążenia jest spożywanie alkoholu, nadużywanie leków i spożywanie toksycznych produktów. Wątroba źle pracując zaczyna się powiększać i stłuszczać – jeśli jemy za dużo tłustych potraw to wątroba sobie z nimi nie radzi i sama zaczyna tyć. Oczyszczanie wątroby przeprowadza się mniej więcej raz na rok, a efekty są bardzo pozytywne. Zapraszamy do kontaktu o zaczerpnięciu informacji o oczyszczaniu wątroby, oczyszczaniu jelit, diecie zasadowej czy rozdzielnej na naszej stronie internetowej.

  12.05.2017 godz.: 12:17 wyśw.: 265 ID str.: 4183 Więcej