zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.companies.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • Kosmetyki naturalne Hohde Warszawa

  Kosmetyki naturalne Hohde Warszawa

  Popularne kosmetyki wywołują niezdrową reakcję Twojej cery? Postaw na naturalne i sprawdzone metody, wybierz kosmetyki dostępne w ofercie sklepu internetowego hohde. pl. Oferujemy Wam wyłącznie naturalne produkty, stworzone z najwyższej jakości składników, nie zawierające SLS, parabenów ani alkoholu.
  hohde.pl

  Data dodania: 03.03.2021

  ID strony: 10861

  Wyświetleń: 94

 • Prodio - proste oprogramowanie do zarządzania produkcją

  Prodio - proste oprogramowanie do zarządzania produkcją

  PROSTY PROGRAM DO ZARZĄDZANIA PRODUKCJĄ. Zaplanuj pracę produkcji, zwiększ wydajność, kontroluj pracowników oraz czas pracy przez Internet. Łatwe planowanie i rozliczenie produkcji dla małej firmy. Prodio jest proste w obsłudze, zawiera tylko potrzebne funkcje i bez kosztownego sprzętu sam wprowadzisz je w 15 minut. Odzyskujesz kontrolę nad tym co się dzieje na hali, a pracownicy zawsze wiedzą co i jak mają produkować. Z dowolnego miejsca na świecie tworzysz plan pracy, który w przyjazny sposób wyświetla się na hali. Razem z zadaniami pracownicy widzą zdjęcia, dokumentację oraz uwagi. W najłatwiejszy sposób zbierasz informacje z produkcji. Koniec z zeszytami i papierowymi kartami pracy. Pracownicy przez prosty formularz rejestrują pracę, a Ty od razu widzisz to z dowolnego miejsca na świecie. Obsługujemy też breloczki RFID. Zaufało nam już kilkaset małych firm, zatrudniających od 3 do 142 osób na produkcji. Każdego dnia dajemy z siebie wszystko, by w 12 branżach od obróbki metali, narzędziowni, przez opakowania kartonowe, stolarkę, wtryskarnie czy producentów uszczelnień pomagać pracować wydajniej i bardziej poukładanie.
  www.getprodio.com

  Data dodania: 21.09.2020

  ID strony: 10140

  Wyświetleń: 500

 • SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  Profesjonalny katalog stron internetowych, skupiający tylko dobre strony www. Aktualizowany i często moderowany zapewnia wartościową treść dla użytkowników. Pozycjonuj sam swoją witrynę www i dodaj stronę już dziś. Zyskasz większą popularność w internecie.
  www.seodirect.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4775

  Wyświetleń: 4091

 • Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Wykaz firm i instytucji publicznych, ich danych teleadresowych oraz stron internetowych prezentuje serwis Company. pl. Zaawansowana wyszukiwarka umożliwia szybkie wyszukanie interesującej firmy lub urzędu. Wyszukiwarka Company jest również skutecznym narzędziem promocji w Internecie. Umieść swój wpis i pozwól się znaleźć w sieci.
  https://company.pl

  Data dodania: 01.12.2020

  ID strony: 10505

  Wyświetleń: 317

 • Top1.pl - katalog stron internetowych

  Top1.pl - katalog stron internetowych

  Moderowany i działający nieprzerwanie od 2007 roku katalog stron internetowych Top1. pl. Prezentowane są strony firmowe i strony prywatne, pogrupowane w kilkunastu kategoriach tematycznych. Do katalogu każdy użytkownik może zgłosić stronę i po akceptacji moderatora pojawi ona się w Top1. pl.
  www.top1.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4773

  Wyświetleń: 2714

The McKenzie - leczenie kręgosłupa Poznań

The McKenzie - leczenie kręgosłupa Poznań Wyróżnij wpis w katalogu

W Poznaniu mieści się jedyna w Europie Środkowej certyfikowana klinika Międzynarodowego Instytutu McKenziego. Zajmuje się leczeniem bólów kręgosłupa, jakie są coraz częstszymi przypadłościami w społeczeństwach rozwiniętych. Każdy z pacjentów trafiających do kliniki przechodzi badania, jakie precyzyjnie diagnozują jego schorzenie. Zależnie od odcinka kręgosłupa, którego ono dotyczy, zostaje dopasowany różny rodzaj leczenia. Terapeuci wskazują, którego rodzaju ruchów pacjent winien wystrzegać się, by objawy bólowe się nie zaostrzyły. Dobierają także indywidualnie ćwiczenia przywracające normalną giętkość tkanek. By dowiedzieć się więcej, wejdź na stronę internetową.Podobne produkty i usługi

leczenie kręgosłupa, instytut mckenzie, badanie mckenziego Poznań, leczenie rwy kulszowej, ból kręgosłupa leczenie, klinika mckenziego Poznań, metoda mckenziego Poznań, leczenie bólów pleców, badanie metodą mckenziego, bóle kręgosłupa Poznań, leczenie stawów Poznań, leczenie kręgosłupa Poznań, szkolenie dla fizjoterapeutów Poznań, rwa kulszowa Poznań, leczenie bólów kręgosłupa, metoda mckenziego, klinika mckenzie, szkolenia dla fizjoterapeutów, leczenie stawów, bóle kręgosłupa

Kategorie

Zareklamuj stronę www.mckenzie.pl:

The McKenzie - leczenie kręgosłupa Poznań

Zobacz podobne firmy w tej branży:

 • Kawiorski Wojciech - proktolog Kraków

  Kawiorski Wojciech - proktolog Kraków

  Specjalista II stopnia chirurgii ogólnej i gastroenterologicznej kieruje w Krakowie własnym gabinetem proktologicznym i chirurgicznym. Doktor nauk medycznych zatrudniony jest jednocześnie w Klinice Chirurgii Ogólnej, Nowotworowej i Gastroenterologicznej Katedry Chirurgii Ogólnej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Placówka zaleca leczenie chirurgiczne bądź farmakologiczne indywidualnych dolegliwości. Szczegółowe informacje obejmujące pełną propozycję porad, badań diagnostycznych i zabiegów i innych sposobów leczenia schorzeń układu pokarmowego dostępne są na stronie internetowej krakowskiego gabinetu proktologicznego.

  13.01.2015 godz.: 15:26 wyśw.: 856 ID str.: 1763 Więcej
 • Alergo-Med - cytologia nosa

  Alergo-Med - cytologia nosa

  Pracownia Alergologii i Immunologii Alergomed zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Specjalizujemy się w przeprowadzaniu badań diagnozujących procesy uczuleniowe. Wykonujemy: badania cytologiczne błony śluzowej nosa i gardła, badanie ruchomości rzęsek w nosie, badanie cytologiczne z worka spojówkowego oka, badanie uczulenia na leki, badania immunologiczne, badania mające na celu ocenę odporności humoralnej, oznaczenie bezwzględnej liczby eozynofilów, badanie poziomu przeciwciał IgE, badanie uczulenia na poszczególne alergeny. Więcej informacji oraz pełna propozycja znajduje się na naszej stronie internetowej.

  31.05.2017 godz.: 07:03 wyśw.: 864 ID str.: 1889 Więcej
 • Ortopedaorzechowski.pl

  Ortopedaorzechowski.pl

  Zachęcamy do zaznajomienia się z propozycją Gabinetu Ortopedii i Krioterapii Wiktor Orzechowski we Wrocławiu. Gwarantujemy diagnostykę i leczenie drobnych urazów oraz przewlekłych bóli i schorzeń. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w diagnostyce oraz leczeniu chorób stawów, nabytych wad narządu ruchu oraz urazów narządu ruchu. Nasz gabinet zaopatrzony jest w specjalistyczny sprzęt wysokiej jakości. Każdemu pacjentowi dostarczamy wszechstronną opiekę oraz indywidualne podejście. Osoby zainteresowane osiągnięciem szczegółowych informacji dotyczących naszego gabinetu zapraszamy do zaznajomienia się ze stroną internetową.

  23.06.2020 godz.: 19:55 wyśw.: 114 ID str.: 9603 Więcej
 • Osrodekzdrowia-luzino.pl lekarz sportowy

  Osrodekzdrowia-luzino.pl lekarz sportowy

  Całościową opiekę medyczną osób dorosłych i dzieci zapewnia NZOZ Ośrodek Zdrowia w Luzinie. Pacjentom proponujemy podstawową opiekę zdrowotną oraz badania wstępne, badania okresowe i badania kontrolne. Umożliwiamy dostęp do nowoczesnej diagnostyki, w ramach której realizujemy USG jamy brzusznej, bioderek u dzieci, mózgowia, tarczycy czy zdjęcia kostne i tkanek miękkich oraz zdjęcia zębów RTG i panoramiczne. Przeprowadzamy również badania EKD oraz pobieramy krew do dalszej diagnostyki. Więcej szczegółów nt. temat prezentujemy na naszej stronie. Zachęcamy do zaznajomienia się także z zakresem usług, jakie świadczą specjalistyczne poradnie w strukturze jednostki.

  10.08.2020 godz.: 13:12 wyśw.: 121 ID str.: 9925 Więcej