zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.companies.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Wykaz firm i instytucji publicznych, ich danych teleadresowych oraz stron internetowych prezentuje serwis Company. pl. Zaawansowana wyszukiwarka umożliwia szybkie wyszukanie interesującej firmy lub urzędu. Wyszukiwarka Company jest również skutecznym narzędziem promocji w Internecie. Umieść swój wpis i pozwól się znaleźć w sieci.
  https://company.pl

  Data dodania: 01.12.2020

  ID strony: 10505

  Wyświetleń: 3297

 • Top1.pl - katalog stron internetowych

  Top1.pl - katalog stron internetowych

  Moderowany i działający nieprzerwanie od 2007 roku katalog stron internetowych Top1. pl. Prezentowane są strony firmowe i strony prywatne, pogrupowane w kilkunastu kategoriach tematycznych. Do katalogu każdy użytkownik może zgłosić stronę i po akceptacji moderatora pojawi ona się w Top1. pl.
  www.top1.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4773

  Wyświetleń: 3856

 • SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  Profesjonalny katalog stron internetowych, skupiający tylko dobre strony www. Aktualizowany i często moderowany zapewnia wartościową treść dla użytkowników. Pozycjonuj sam swoją witrynę www i dodaj stronę już dziś. Zyskasz większą popularność w internecie.
  www.seodirect.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4775

  Wyświetleń: 5363

Zofia Brela Usługi-Biurowo Handlowe (Azamed - odtrucia i uzależnienia)

Zofia Brela Usługi-Biurowo Handlowe (Azamed - odtrucia i uzależnienia) Wyróżnij wpis w katalogu

Specjalizujemy się w leczeniu uzależnień od alkoholu i używek. Proponujemy sprawdzoną pomoc wyjścia z nałogu metodą farmakologiczną i psychoterapią. Nasze usługi prowadzimy w gabinetach lekarskich a także istnieje możliwość dojazdu do domu Klienta. Więcej informacji podanych jest na naszej stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy.Podobne produkty i usługi

odtrucia, psychologia, dermatologia, uzależnienia, esperal, leczenie uzależnień, psychoterapia, lekarz, lekarze specjaliści, azamed

Kategorie

Zareklamuj stronę www.azamed.pl:

Zofia Brela Usługi-Biurowo Handlowe (Azamed - odtrucia i uzależnienia)

Zobacz podobne firmy w tej branży:

 • Terapia-odpocznienie.com.pl

  Terapia-odpocznienie.com.pl

  Zlokalizowany w Lipnicy w województwie pomorskim Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Odpocznienie oferuje kompleksową pomoc dla osób z uzależnieniami. Przeprowadzamy profesjonalne diagnozy, na podstawie których opracowujemy przebieg terapii. Oferujemy terapie indywidualne oraz grupowe. Leczenie nałogów odbywa się w przeciągu od 4 do 8 tygodni. Umożliwiamy także pobyt próbny trwający 3 tygodnie. W ramach terapii realizowane są regularne spotkania z psychologiem i terapeutą, wizyty lekarskie, a także zajęcia relaksacyjne i wyjazdy integracyjne. Zapraszamy na stronę internetową.

  16.06.2020 godz.: 18:55 wyśw.: 559 ID str.: 7443 Więcej
 • Www.szansanawolnosc.pl

  Www.szansanawolnosc.pl

  W Beskidzie Śląskim znajduje się profesjonalny Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Szansa na wolność. Zgłaszają się tu pacjenci, którzy wysoko sobie cenią skuteczną terapię, kadrę wykwalifikowanych specjalistów jak i kameralne, dyskretne warunki. Zajmujemy się leczeniem uzależnienia od alkoholu, narkotyków, leków czy też hazardów a ponadto pomagamy osobom współuzależnionym. Oferujemy codzienną terapię indywidualną bądź grupową, opiekę lekarską, dodatkowe zajęcia a ponadto dostęp do siłowni czy pięknego ogrodu. Zapewniamy doskonałe warunki i wsparcie po zakończonej terapii. Więcej informacji znaleźć można na stronie.

  07.01.2020 godz.: 09:26 wyśw.: 420 ID str.: 8228 Więcej
 • Ośrodek leczenia uzależnień Magdalenka

  Ośrodek leczenia uzależnień Magdalenka

  Ośrodek leczenia uzależnień Magdalenka to miejsce w którym możesz udać się na odwyk alkoholowy, odwyk narkotykowy, odwyk od hazardu. Pomoc doświadczonych terapeutów, psychoterapeutów i trenerów rozwoju osobistego przeprowadzą Cię przez proces uwolnienia od nałogu. Ośrodek leczenia uzależnień Magdalenka o nazwie Insieme serdecznie zaprasza na terapię i na odwyk!

  15.04.2021 godz.: 14:25 wyśw.: 257 ID str.: 11370 Więcej
 • Terapeuta uzależnień płock uzaleznienia-plock.pl

  Terapeuta uzależnień płock uzaleznienia-plock.pl

  Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycją Fundacji Na Temat, która swoją siedzibę ma w Płocku. Jesteśmy grupą profesjonalistów zajmujących się profilaktyką i leczeniem uzależnień. Zapewniamy potrzebne wsparcie terapeutyczne i psychologiczne dla każdego, kto zmaga się z uzależnieniem od używek, korzystania z Internetu, gier komputerowych, a nawet zakupów, seksu i pracy. Proponujemy terapię grupową bądź indywidualną, które znacząco przyczyniają się do poprawy jakości życia podopiecznych fundacji. Po więcej informacji na temat oferty i działalności wystarczy wejść na stronę internetową.

  13.01.2022 godz.: 13:44 wyśw.: 145 ID str.: 12753 Więcej