zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.companies.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  Profesjonalny katalog stron internetowych, skupiający tylko dobre strony www. Aktualizowany i często moderowany zapewnia wartościową treść dla użytkowników. Pozycjonuj sam swoją witrynę www i dodaj stronę już dziś. Zyskasz większą popularność w internecie.
  www.seodirect.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4775

  Wyświetleń: 6626

 • Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Wykaz firm i instytucji publicznych, ich danych teleadresowych oraz stron internetowych prezentuje serwis Company. pl. Zaawansowana wyszukiwarka umożliwia szybkie wyszukanie interesującej firmy lub urzędu. Wyszukiwarka Company jest również skutecznym narzędziem promocji w Internecie. Umieść swój wpis i pozwól się znaleźć w sieci.
  https://company.pl

  Data dodania: 01.12.2020

  ID strony: 10505

  Wyświetleń: 8848

 • Top1.pl - katalog stron internetowych

  Top1.pl - katalog stron internetowych

  Moderowany i działający nieprzerwanie od 2007 roku katalog stron internetowych Top1. pl. Prezentowane są strony firmowe i strony prywatne, pogrupowane w kilkunastu kategoriach tematycznych. Do katalogu każdy użytkownik może zgłosić stronę i po akceptacji moderatora pojawi ona się w Top1. pl.
  www.top1.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4773

  Wyświetleń: 4797

GoWork.pl Andrzej Kosieradzki

GoWork.pl Andrzej Kosieradzki Wyróżnij wpis w katalogu

Przedstawiana strona internetowa przeznaczona jest w szczególności dla tych osób, które ciekawi podnoszenie kwalifikacji nauczycieli. Wyszukają tu bowiem bardzo interesującą ofertę kursu, mającego za zadanie przygotowanie swoich członków do jak najbardziej rzetelnego i wszechstronnego wykonywania pracy pedagoga. Uczestnicy, którzy go przejdą, osiągną niezwykle istotną i konieczną do poradzenia sobie w tym zawodzie wiedzę z obrębu psychologii, metodologii, a także pedagogiki, a dodatkowo, poszerzą swoje umiejętności w zakresie przygotowywania i wykonywania różnych zadań dydaktycznych na maksymalnie wysokim poziomie. Co ważne, każdy kto skończy tenże kurs zdobędzie dokument, będący dowodem specjalistycznego przygotowania pedagogicznego do zawodu. Opisywana witryna zainteresuje bez wątpienia także tych, którzy poszukują innych kursów oraz szkoleń z branży oświatowej, takich jak np. kursy dla kadry zarządzającej, dla pracowników walczących z mobbingiem, czy też programy mające za zadanie podnoszenie kwalifikacji dla pracowników administracji szkolnej. Osoby zainteresowane którymś ze szkoleń bez problemu zdobędą na stronie wszelkie nieodzowne do zapisania się na dany kurs dane dotyczące lokalizacji, w której będzie się on odbywać, dnia rozpoczęcia, wymiaru godzin, a także kosztów.Podobne produkty i usługi

doskonalenie nauczycieli, szkolenia dla oświaty, kurs pedagogiczny warszawa, szkolenia nauczycieli, szkolenia dla rad pedagogicznych, szkolenia dla nauczycieli, kursy kwalifikacyjne dla nauczycieli, kursy dla nauczycieli, centrum doskonalenia nauczycieli

Kategorie

Zareklamuj stronę www.oswiata.gowork.pl:

GoWork.pl Andrzej Kosieradzki

Zobacz podobne firmy w tej branży:

 • Angielski Bielsko

  Angielski Bielsko

  Zapraszamy na kursy językowe do szkoły Time w Bielsku. Już od ponad dziesięciu lat stawiamy na naukę języków obcych. W ofercie:język angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, rosyjski, czeski. Świat Języków Obcych Time jako pierwsza szkoła w Bielsku uzyskała Akredytację Śląskiego Kuratorium Oświaty. Wapienica, Komorowice oraz Bystra to trzy oddziały szkoły, w jakich prowadzone są zajęcia. Ponadto jesteśmy jedyną szkołą w Bielsku i okolicy, która prowadzi zajęcia w grupach liczących od 4 do 8 osób. Lektorzy to osoby kompetentne z dużym doświadczeniem.

  06.06.2017 godz.: 08:39 wyśw.: 4357 ID str.: 1198 Więcej
 • Altkom Akademia

  Altkom Akademia

  Myślisz o szkoleniach biznesowych? Jeśli tak, koniecznie zapoznaj się z ofertą Altkom Akademii. Nasze ośrodki szkoleniowe zlokalizowane są w największych miastach Polski. Przykładamy dużą wagę do metodycznej i merytorycznej jakości świadczonych usług edukacyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  22.08.2019 godz.: 10:54 wyśw.: 2216 ID str.: 6715 Więcej
 • Www.kak.edu.pl

  Www.kak.edu.pl

  W Krakowie mieści się siedziba firmy Krakowska Akademia Kosmetyczna. Zajmuje się ona prowadzeniem autorskich szkoleń z branży „beauty”. Firma dysponuje własnymi salami wykładowymi wyposażonymi w niezbędne urządzenia a także narzędzia oraz pomoce. Zatrudnia wykwalifikowanych instruktorów i proponuje indywidualny program zajęć prowadzonych indywidualnie lub w grupach. Oferta skierowana jest do przedstawicieli branży kosmetycznej, wellness, spa a także studentów i absolwentów pokrewnych kierunków. Zapewniamy najwyższą jakość usług i atrakcyjne warunki współpracy. Więcej informacji na naszej witrynie.

  14.11.2019 godz.: 11:02 wyśw.: 720 ID str.: 7638 Więcej
 • Warsztaty kulinarne katowice

  Warsztaty kulinarne katowice

  Odwiedź warsztaty kulinarne odbywające się w Katowicach przy ulicy Żwirki i Wigury 19. Jest to propozycja na nudny czas w mieście. Zajęcia kulinarne dla dzieci w różnym wieku prowadzone są przez wykwalifikowanych nauczycieli. Warto skorzystać, bo oprócz nauki gotowania dzieci mogą wziąć udział w opowieściach naszych gości.

  07.08.2022 godz.: 12:17 wyśw.: 332 ID str.: 13217 Więcej