zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.companies.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Wykaz firm i instytucji publicznych, ich danych teleadresowych oraz stron internetowych prezentuje serwis Company. pl. Zaawansowana wyszukiwarka umożliwia szybkie wyszukanie interesującej firmy lub urzędu. Wyszukiwarka Company jest również skutecznym narzędziem promocji w Internecie. Umieść swój wpis i pozwól się znaleźć w sieci.
  https://company.pl

  Data dodania: 01.12.2020

  ID strony: 10505

  Wyświetleń: 1973

 • Top1.pl - katalog stron internetowych

  Top1.pl - katalog stron internetowych

  Moderowany i działający nieprzerwanie od 2007 roku katalog stron internetowych Top1. pl. Prezentowane są strony firmowe i strony prywatne, pogrupowane w kilkunastu kategoriach tematycznych. Do katalogu każdy użytkownik może zgłosić stronę i po akceptacji moderatora pojawi ona się w Top1. pl.
  www.top1.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4773

  Wyświetleń: 3562

 • SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  Profesjonalny katalog stron internetowych, skupiający tylko dobre strony www. Aktualizowany i często moderowany zapewnia wartościową treść dla użytkowników. Pozycjonuj sam swoją witrynę www i dodaj stronę już dziś. Zyskasz większą popularność w internecie.
  www.seodirect.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4775

  Wyświetleń: 4966

Toledo Katarzyna Wituła

Toledo Katarzyna Wituła Wyróżnij wpis w katalogu

W szkole języków Toledo znajdziesz cztery języki do wyboru, wyspecjalizowaną kadrę naukową oraz elastyczność ofert albowiem dostosowane są one zarówno do klienta indywidualnego jak i do firm. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia strony internetowej naszej firmy!Podobne produkty i usługi

język niemiecki, język hiszpański, język angielski, język kataloński, nauka języków, kursy językowe

Kategorie

Zareklamuj stronę toledo-jezykiobce.pl:

Toledo Katarzyna Wituła

Zobacz podobne firmy w tej branży:

 • Wdrażanie ISO

  Wdrażanie ISO

  Przez zdobyte doświadczenie od 1999 roku i wielu zadowolonych kontrahentów możemy zaoferować kompleksowe usługi wdrożeniowe i szkoleniowe dla przedsiębiorstw. Obsługujemy w podobny sposób małe jak i duże firmy. W trakcie realizacji naszych wdrożeń nie prowadzimy żadnej bezużytecznej dokumentacji - tak by proces wdrożeń trwał jak najtreściwiej i jak najsprawniej. Naszym projektem, który stał się domeną przedsiębiorstwa jest implementowanie standardu ISO 9001. Jest to System Zarządzania Jakością, jaki zezwoli twoim pracownikom na doszkolenie się w dziedzinie kierowania personelem i optymalizacji czasu pracy. Implementacja takiej normy to także łatwiejsza droga do zdobycia certyfikatu europejskiego CE, który jest konieczny w wielu krajach na terenie Unii Europejskiej.

  02.10.2015 godz.: 11:52 wyśw.: 2762 ID str.: 56 Więcej
 • Edugika.pl

  Edugika.pl

  Edugika Centrum Szkoleniowe oferuje okazały zakres szkoleń dla pracowników przedsiębiorstw, urzędów, instytucji oraz klientów indywidualnych. Działamy w branży od 2011 roku. Posiadamy zespół specjalistów z ogromnym doświadczeniem i obszerną wiedzą, którzy nieprzerwanie obserwują i analizują zmiany swoich branżach. Szkolenia prowadzone są w siedzibie klientów, w wypożyczanych salach na obszarze całej Polski bądź w naszych salach dydaktycznych mieszczących się w Olsztynie, Słupsku i okolicach. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie odszukacie Państwo więcej informacji na nasz temat.

  11.12.2019 godz.: 12:14 wyśw.: 411 ID str.: 8003 Więcej
 • Kurs kierownik gastronomii, szkolenie kelner Warszawa

  Kurs kierownik gastronomii, szkolenie kelner Warszawa

  Kurs kelnerski, kurs kierownik gastronomii, szkolenie kelner Warszawa czy kursy zarządzania w gastronomii to gwarancja jakości i zadowolenia - zrobisz je w centrum szkoleń z branży HoReCa o nazwie H&R System. Kurs kierownik gastronomii, szkolenie kelner Warszawa, kurs na szefa kuchni czy kurs z zarządzania gastronomią - wybierz ten, który pozwoli Ci osiągnąć awans i satysfakcję zawodową!

  20.03.2020 godz.: 14:48 wyśw.: 344 ID str.: 8995 Więcej
 • HR Na Szpilkach Monika Smulewicz

  HR Na Szpilkach Monika Smulewicz

  Akademia Mistrzostwa Kadrowo-Płacowego i Zarządzania Zasobami Ludzkimi to projekt edukacyjny, który polega na przekazywaniu specjalistycznej wiedzy w zakresie HR. Zainteresowane osoby mogą skorzystać z dowolnego kursu lub szkolenia, które podnoszą kompetencje zawodowe i umiejętności twarde. Z pomocy Akademii skorzystało już 7 500 absolwentów. Dołączysz do nich?

  14.01.2022 godz.: 08:24 wyśw.: 128 ID str.: 12756 Więcej