zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.companies.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • Top1.pl - katalog stron internetowych

  Top1.pl - katalog stron internetowych

  Moderowany i działający nieprzerwanie od 2007 roku katalog stron internetowych Top1. pl. Prezentowane są strony firmowe i strony prywatne, pogrupowane w kilkunastu kategoriach tematycznych. Do katalogu każdy użytkownik może zgłosić stronę i po akceptacji moderatora pojawi ona się w Top1. pl.
  www.top1.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4773

  Wyświetleń: 4699

 • SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  Profesjonalny katalog stron internetowych, skupiający tylko dobre strony www. Aktualizowany i często moderowany zapewnia wartościową treść dla użytkowników. Pozycjonuj sam swoją witrynę www i dodaj stronę już dziś. Zyskasz większą popularność w internecie.
  www.seodirect.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4775

  Wyświetleń: 6340

 • Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Wykaz firm i instytucji publicznych, ich danych teleadresowych oraz stron internetowych prezentuje serwis Company. pl. Zaawansowana wyszukiwarka umożliwia szybkie wyszukanie interesującej firmy lub urzędu. Wyszukiwarka Company jest również skutecznym narzędziem promocji w Internecie. Umieść swój wpis i pozwól się znaleźć w sieci.
  https://company.pl

  Data dodania: 01.12.2020

  ID strony: 10505

  Wyświetleń: 8109

Sanitex Sp. z o.o.

Sanitex Sp. z o.o. Wyróżnij wpis w katalogu

Znany na rynku lubelskim Generalny Wykonawca budownictwa mieszkaniowego – spółka Sanitex – zaprasza Państwa na stronę noweogrody. pl poświęconą naszej inwestycji deweloperskiej. W serwisie przygotowaliśmy szczegółowe informacje oraz wizualizacje kompleksu apartamentów Nowe Ogrody, które planujemy zbudować na działce pomiędzy ulicą Jana Pawła II i Kryształową w Lublinie. Kompleks będzie składał się z dwóch nowoczesnych budynków, w których zaplanowano mieszkania o różnej powierzchni (od 33-metrowych kawalerek po 150-metrowe apartamenty) z przeszklonymi ścianami w salonach i dużymi tarasami. Projekt kompleksu przewiduje także duży ogród dla mieszkańców.Podobne produkty i usługi

mieszkania, apartamenty, sanitex, deweloperskie

Kategorie

Zareklamuj stronę noweogrodylublin.pl:

Sanitex Sp. z o.o.

Zobacz podobne firmy w tej branży:

 • Budrem

  Budrem

  Inwestycja mieszkaniowa Projekt Park, mieszcząca się w Legionowie, oferuje 115 mieszkań o różnym metrażu. Na terenie inwestycji powstanie park ze strefą wyposażoną w maszyny do fitnessu oraz placem zabaw. Dodatkowo, osiedle będzie wyposażone w miejsce do parkowania rowerów oraz garaż podziemny. Jego obszar obejmie natomiast monitoring, dbający o bezpieczeństwo mieszkańców. Inwestor proponuje pomoc doradcy kredytowego.

  20.02.2015 godz.: 15:19 wyśw.: 1235 ID str.: 2347 Więcej
 • Orlex

  Orlex

  Orlex istnieje na lokalnym rynku mieszkaniowym już od 1996 roku. Jeden z największych docenianych firm deweloperskich i kluczowych wykonawców nieruchomości w Polsce. Na dzień dzisiejszy firma wybudowała ponad cztery tysiące nieruchomości mieszkalnych i lokali komercyjnych na terenie Rumi, Redy oraz Wejherowa. Deweloper Orlex oferuje kompletną i rozbudowaną bazę pojazdów budowlanych, a także własne i wykwalifikowane ekipy budowlane. Dzięki temu budowy przeprowadzone są rzetelnie, co wpływa na dotrzymanie terminu inwestycji. Firma deweloperska Orlex oferuje rozbudowaną bazę nieruchomości mieszkalnych w atrakcyjnej lokalizacji oraz niskich cenach. Wzniesione nieruchomości odznaczają się bardzo niskimi kosztami eksploatacji, wynikającymi z indywidualnych systemów oprogramowań nieruchomości.

  02.03.2016 godz.: 11:29 wyśw.: 1070 ID str.: 3821 Więcej
 • Nextursus.pl

  Nextursus.pl

  Kupno nieruchomości jaką są nowe mieszkania w mieście warszawa to szansa na uzyskanie nowoczesnego mieszkania na najbardziej atrakcyjnych warunkach i w najlepszej cenie, co sprawia że są to doskonałe inwestycje. Nieruchomości na rynku pierwotnym reprezentowane są przez mieszkania, które nie miały jeszcze właścicieli. Po zakupie będziesz pierwszym i jedynym właścicielem. Ponadto otrzymujesz zagospodarowany teren z wyposażonym parkingiem. Projekty nowych domów przewidują aranżację wygodnych parkingów dla samochodów mieszkańców.

  24.09.2020 godz.: 18:20 wyśw.: 394 ID str.: 10157 Więcej
 • Raba-sloneczne.pl

  Raba-sloneczne.pl

  Przedstawiamy Państwu Osiedle Słoneczne w Myślenicach, które jest inwestycją Dewelopera Raba. Proponujemy Państwu jasne oraz przestronne mieszkania z miejscami parkingowymi oraz garażem podziemnym. Umożliwiamy łączenie ze sobą sąsiadujących mieszkań. W otoczeniu osiedla znajdują się liczne trasy rowerowe oraz spacerowe. Inwestycja oddalona jest od Krakowa o zaledwie 20 minut drogi jazdy i jest bardzo dobrze skomunikowana z pozostałą częścią miasta. Korzystając z naszej oferty, masz gwarancję terminowości i solidnego wykonawstwa. Osoby zainteresowane dokładnymi informacjami na temat działalności firmy zapraszamy na stronę internetową.

  15.04.2021 godz.: 14:14 wyśw.: 294 ID str.: 11368 Więcej