zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.companies.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  Profesjonalny katalog stron internetowych, skupiający tylko dobre strony www. Aktualizowany i często moderowany zapewnia wartościową treść dla użytkowników. Pozycjonuj sam swoją witrynę www i dodaj stronę już dziś. Zyskasz większą popularność w internecie.
  www.seodirect.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4775

  Wyświetleń: 5452

 • Top1.pl - katalog stron internetowych

  Top1.pl - katalog stron internetowych

  Moderowany i działający nieprzerwanie od 2007 roku katalog stron internetowych Top1. pl. Prezentowane są strony firmowe i strony prywatne, pogrupowane w kilkunastu kategoriach tematycznych. Do katalogu każdy użytkownik może zgłosić stronę i po akceptacji moderatora pojawi ona się w Top1. pl.
  www.top1.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4773

  Wyświetleń: 3924

 • Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Wykaz firm i instytucji publicznych, ich danych teleadresowych oraz stron internetowych prezentuje serwis Company. pl. Zaawansowana wyszukiwarka umożliwia szybkie wyszukanie interesującej firmy lub urzędu. Wyszukiwarka Company jest również skutecznym narzędziem promocji w Internecie. Umieść swój wpis i pozwól się znaleźć w sieci.
  https://company.pl

  Data dodania: 01.12.2020

  ID strony: 10505

  Wyświetleń: 3633

Sanitex Sp. z o.o.

Sanitex Sp. z o.o. Wyróżnij wpis w katalogu

Znany na rynku lubelskim Generalny Wykonawca budownictwa mieszkaniowego – spółka Sanitex – zaprasza Państwa na stronę noweogrody. pl poświęconą naszej inwestycji deweloperskiej. W serwisie przygotowaliśmy szczegółowe informacje oraz wizualizacje kompleksu apartamentów Nowe Ogrody, które planujemy zbudować na działce pomiędzy ulicą Jana Pawła II i Kryształową w Lublinie. Kompleks będzie składał się z dwóch nowoczesnych budynków, w których zaplanowano mieszkania o różnej powierzchni (od 33-metrowych kawalerek po 150-metrowe apartamenty) z przeszklonymi ścianami w salonach i dużymi tarasami. Projekt kompleksu przewiduje także duży ogród dla mieszkańców.Podobne produkty i usługi

mieszkania, apartamenty, deweloperskie, sanitex

Kategorie

Zareklamuj stronę noweogrodylublin.pl:

Sanitex Sp. z o.o.

Zobacz podobne firmy w tej branży:

 • Budrem

  Budrem

  Inwestycja mieszkaniowa Projekt Park, mieszcząca się w Legionowie, oferuje 115 mieszkań o różnym metrażu. Na terenie inwestycji powstanie park ze strefą wyposażoną w maszyny do fitnessu oraz placem zabaw. Dodatkowo, osiedle będzie wyposażone w miejsce do parkowania rowerów oraz garaż podziemny. Jego obszar obejmie natomiast monitoring, dbający o bezpieczeństwo mieszkańców. Inwestor proponuje pomoc doradcy kredytowego.

  20.02.2015 godz.: 15:19 wyśw.: 1140 ID str.: 2347 Więcej
 • Orlex

  Orlex

  Orlex istnieje na lokalnym rynku mieszkaniowym już od 1996 roku. Jeden z największych docenianych firm deweloperskich i kluczowych wykonawców nieruchomości w Polsce. Na dzień dzisiejszy firma wybudowała ponad cztery tysiące nieruchomości mieszkalnych i lokali komercyjnych na terenie Rumi, Redy oraz Wejherowa. Deweloper Orlex oferuje kompletną i rozbudowaną bazę pojazdów budowlanych, a także własne i wykwalifikowane ekipy budowlane. Dzięki temu budowy przeprowadzone są rzetelnie, co wpływa na dotrzymanie terminu inwestycji. Firma deweloperska Orlex oferuje rozbudowaną bazę nieruchomości mieszkalnych w atrakcyjnej lokalizacji oraz niskich cenach. Wzniesione nieruchomości odznaczają się bardzo niskimi kosztami eksploatacji, wynikającymi z indywidualnych systemów oprogramowań nieruchomości.

  02.03.2016 godz.: 11:29 wyśw.: 1000 ID str.: 3821 Więcej
 • Kantower.pl

  Kantower.pl

  Zachęcamy do zapoznania się z ofertą dewelopera Kantower w Katowicach. Naszym najnowszym projektem jest inwestycja w Będzinie. Oferujemy ergonomiczne oraz funkcjonalne domy skonstruowane z najlepszych materiałów. Nasze domy mają przestronne tarasy oraz dwustanowiskowe garaże na poziomie piwnic. Wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania, które gwarantują komfort i bezpieczeństwo przyszłych domowników. Są to np. elektryczne bramy, duże przeszklenia czy też ogrzewanie na podczerwień. Osiedle umiejscowione jest niedaleko centrum miasta oraz jest świetnie skomunikowane z miastami ościennymi. Zapraszamy do współpracy.

  19.02.2021 godz.: 19:49 wyśw.: 258 ID str.: 10935 Więcej
 • ANCONA DEVELOPMENT

  ANCONA DEVELOPMENT

  Ancona development jest firmą developerską mieszkań i domów. Dwóch założycieli firmy posiada wieloletnie doświadczenie w swojej branży. Oprócz deweloperką mieszkań umożliwiają inwestowanie w ich budowle. Aktualnie prowadzą inwestycje w Warszawie i Wrocławiu. Prowadzą również na swojej stronie bloga, na którym udzielają porad dotyczących tego, gdzie i w jakim domu zamieszkać.

  24.03.2021 godz.: 08:57 wyśw.: 220 ID str.: 11178 Więcej