zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.companies.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Wykaz firm i instytucji publicznych, ich danych teleadresowych oraz stron internetowych prezentuje serwis Company. pl. Zaawansowana wyszukiwarka umożliwia szybkie wyszukanie interesującej firmy lub urzędu. Wyszukiwarka Company jest również skutecznym narzędziem promocji w Internecie. Umieść swój wpis i pozwól się znaleźć w sieci.
  https://company.pl

  Data dodania: 01.12.2020

  ID strony: 10505

  Wyświetleń: 8335

 • SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  Profesjonalny katalog stron internetowych, skupiający tylko dobre strony www. Aktualizowany i często moderowany zapewnia wartościową treść dla użytkowników. Pozycjonuj sam swoją witrynę www i dodaj stronę już dziś. Zyskasz większą popularność w internecie.
  www.seodirect.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4775

  Wyświetleń: 6482

 • Top1.pl - katalog stron internetowych

  Top1.pl - katalog stron internetowych

  Moderowany i działający nieprzerwanie od 2007 roku katalog stron internetowych Top1. pl. Prezentowane są strony firmowe i strony prywatne, pogrupowane w kilkunastu kategoriach tematycznych. Do katalogu każdy użytkownik może zgłosić stronę i po akceptacji moderatora pojawi ona się w Top1. pl.
  www.top1.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4773

  Wyświetleń: 4717

PMP Serwis Marcin Maciąg

PMP Serwis Marcin Maciąg Wyróżnij wpis w katalogu

Gwarantujemy najwyższą jakość usług ze względu na nasze doświadczenie. Sprzątamy domy i mieszkania w Warszawie. Zawsze na początku współpracy ustalamy z Klientem zakres usług. Istnieje możliwość wyprowadzania zwierząt na spacer lub wykonywanie zakupów dla Klienta. Serdecznie zapraszamy do współpracy.Podobne produkty i usługi

okna, warszawa, remont, szorowanie, polerowanie, mycie, czyszczenie, okolice, odkurzanie, mieszkania, dezynfekcja, dom, pies, zakupy, propsehome, sprzątanie, czystość, doczyszczanie, prasowanie, pranie

Kategorie

Zareklamuj stronę proposehome.com:

PMP Serwis Marcin Maciąg

Zobacz podobne firmy w tej branży:

 • Gunar Paweł Neider

  Gunar Paweł Neider

  Realizujemy kompleksowe usługi obejmują wysokiej jakości, profesjonalne sprzątanie mieszkań, czyszczenia tapicerek samochodowych oraz meblowych, kompleksowe czyszczenie samochodów. Zapewniamy wykonanie mycia witryn sklepowych, które realizujemy na rzecz sklepów, restauracji, punktów usługowych. Myjemy zarówno małe jak i bardzo duże powierzchnie okienne. Oferujemy zarówno jednorazowe mycie jak i cykliczną usługę w abonamencie.

  11.11.2014 godz.: 08:58 wyśw.: 1409 ID str.: 1543 Więcej
 • PGR Proeko - elektro śmieci Warszawa

  PGR Proeko - elektro śmieci Warszawa

  Najważniejszym zadaniem Polskiej Grupy Recyklingu Proeko jest utylizacja odpadów różnego typu, w tym przede wszystkim tych niebezpiecznych. Bardzo ważne jest ich należyte usunięcie z przedsiębiorstwa produkcyjnego czy gospodarstwa domowego klienta, a następnie prawidłowe zagospodarowanie. Niszczymy odpady stosownie z przyjętymi w naszym kraju zasadami i rozporządzeniami prawnymi. Odbieramy komunalne osady poneutralizacyjne, popioły ze spalarek medycznych, odczynniki chemiczne i mnóstwo innych. Pomagamy również innym jednostkom w opracowywaniu ich własnych procedur zagospodarowania odpadów. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, spojrzyj na naszą stronę.

  29.01.2015 godz.: 15:53 wyśw.: 1299 ID str.: 2027 Więcej
 • Eps-gdansk.pl

  Eps-gdansk.pl

  Firma Euro-Podłoga-System z siedzibą w Gdańsku świadczy profesjonalne usługi w zakresie sprzątania obiektów handlowych i biurowych, a także budynków mieszkalnych. Oferujemy codzienne kontraktowe sprzątanie, usługi sprzątające po remontach oraz budowie, a dodatkowo specjalistyczne prace porządkowe, jak prace w miejscach trudnodostępnych lub mycie agregatem wysokociśnieniowym. Cechuje nas elastyczność i pełen profesjonalizm. Z naszych usług skorzystało już wielu usatysfakcjonowanych klientów. Osoby zainteresowane szczegółowymi informacjami na temat aktywności przedsiębiorstwa zapraszamy na stronę internetową.

  18.11.2019 godz.: 16:37 wyśw.: 518 ID str.: 7683 Więcej
 • Firma sprzątająca Katowice

  Firma sprzątająca Katowice

  Fachowe-sprzątanie to świetna firma realizująca usługi związane ze sprzątaniem na terenie Katowic i Śląska. Oferujemy usługi zarówno dla osób indywidualnych jak również małych i dużych firm. Gwarantujemy nie tylko usługi sprzątania na godnym uwagi poziomie, ale także czyszczenie parowe, mycie szyb i wiele innych zadań. Gwarantujemy, że w trakcie realizacji powierzonych nam zleceń używamy sprawdzone środki chemiczne, które są w pełni bezpieczne dla powierzchni, które są czyszczone. Zapewniamy, że wszystkie powierzone nam powierzchnie biurowe oraz mieszkania będą w doskonałej czystości.

  21.07.2020 godz.: 09:05 wyśw.: 364 ID str.: 9718 Więcej