zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.companies.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • Top1.pl - katalog stron internetowych

  Top1.pl - katalog stron internetowych

  Moderowany i działający nieprzerwanie od 2007 roku katalog stron internetowych Top1. pl. Prezentowane są strony firmowe i strony prywatne, pogrupowane w kilkunastu kategoriach tematycznych. Do katalogu każdy użytkownik może zgłosić stronę i po akceptacji moderatora pojawi ona się w Top1. pl.
  www.top1.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4773

  Wyświetleń: 3924

 • SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  Profesjonalny katalog stron internetowych, skupiający tylko dobre strony www. Aktualizowany i często moderowany zapewnia wartościową treść dla użytkowników. Pozycjonuj sam swoją witrynę www i dodaj stronę już dziś. Zyskasz większą popularność w internecie.
  www.seodirect.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4775

  Wyświetleń: 5452

 • Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Wykaz firm i instytucji publicznych, ich danych teleadresowych oraz stron internetowych prezentuje serwis Company. pl. Zaawansowana wyszukiwarka umożliwia szybkie wyszukanie interesującej firmy lub urzędu. Wyszukiwarka Company jest również skutecznym narzędziem promocji w Internecie. Umieść swój wpis i pozwól się znaleźć w sieci.
  https://company.pl

  Data dodania: 01.12.2020

  ID strony: 10505

  Wyświetleń: 3634

PMP Serwis Marcin Maciąg

PMP Serwis Marcin Maciąg Wyróżnij wpis w katalogu

Gwarantujemy najwyższą jakość usług ze względu na nasze doświadczenie. Sprzątamy domy i mieszkania w Warszawie. Zawsze na początku współpracy ustalamy z Klientem zakres usług. Istnieje możliwość wyprowadzania zwierząt na spacer lub wykonywanie zakupów dla Klienta. Serdecznie zapraszamy do współpracy.



Podobne produkty i usługi

dom, okna, okolice, zakupy, doczyszczanie, dezynfekcja, remont, mycie, propsehome, czyszczenie, prasowanie, pranie, czystość, pies, polerowanie, sprzątanie, odkurzanie, szorowanie, mieszkania, warszawa

Kategorie

Zareklamuj stronę proposehome.com:

PMP Serwis Marcin Maciąg

Zobacz podobne firmy w tej branży:

 • Firma sprzątająca Katowice

  Firma sprzątająca Katowice

  Fachowe-sprzątanie to świetna firma realizująca usługi związane ze sprzątaniem na terenie Katowic i Śląska. Oferujemy usługi zarówno dla osób indywidualnych jak również małych i dużych firm. Gwarantujemy nie tylko usługi sprzątania na godnym uwagi poziomie, ale także czyszczenie parowe, mycie szyb i wiele innych zadań. Gwarantujemy, że w trakcie realizacji powierzonych nam zleceń używamy sprawdzone środki chemiczne, które są w pełni bezpieczne dla powierzchni, które są czyszczone. Zapewniamy, że wszystkie powierzone nam powierzchnie biurowe oraz mieszkania będą w doskonałej czystości.

  21.07.2020 godz.: 09:05 wyśw.: 294 ID str.: 9718 Więcej
 • Polita.com.pl

  Polita.com.pl

  Sprzątanie standardowe, specjalistyczne, przemysłowe oferuje firma Polita Sp. z o. o. ze Szczecina. Obsługujemy centra handlowe, instytucje kulturalne i sportowe czy zakłady produkcyjne. Świadczymyponadto usługi „złotej rączki” czy dezynfekcję pomieszczeń, gwarantując najwyższy standard i jakość. Nasz zespół to ponad 500 wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, którzy stosują z bezpiecznych, profesjonalnych środków oraz zarządzają nowoczesnym parkiem maszyn. Zapraszamy do skorzystania z usług i do kontaktu.

  23.08.2021 godz.: 11:10 wyśw.: 321 ID str.: 12128 Więcej
 • BrudOut

  BrudOut

  Czyszczenie dywanów oferują profesjonaliści. Ich praca jest ważna, a niejedna osoba dostaje dokładnie to, co jest dla niej najważniejsze. Pralnia dywanów i wykładzin Warszawa daje rękojmię jakości. Usuwa brud i plamy, ruguje wirusy oraz bakterie. Czyszczenie tapicerek, pranie dywanów Warszawa i pranie tapicerki meblowej to najważniejsze czynności. Czyszczenie dywanów i wykładzin Warszawa to jakość, czystość i trwałość. Bez tego ani rusz, a klienci są zainteresowani takimi czynnościami, ponieważ one przekładają się na najwyższą jakość aktywności.

  04.04.2022 godz.: 07:26 wyśw.: 145 ID str.: 13086 Więcej
 • Wikami sp. j.

  Wikami sp. j.

  Sprzątanie biur, odśnieżanie dachów i posesji oraz pielęgnacja zieleni na terenie Wrocławia i okolic to główny obszar działalności firmy WIKAMI. Gwarantem wysokiej jakości świadczonych przez nią usług jest indywidualne podejście do klienta, terminowość oraz zastosowanie ekologicznych środków czystości. Skuteczność i renomę WIKAMI potwierdzają liczne pochlebne opinie zadowolonych klientów.

  21.09.2022 godz.: 10:42 wyśw.: 83 ID str.: 13267 Więcej