zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.companies.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  Profesjonalny katalog stron internetowych, skupiający tylko dobre strony www. Aktualizowany i często moderowany zapewnia wartościową treść dla użytkowników. Pozycjonuj sam swoją witrynę www i dodaj stronę już dziś. Zyskasz większą popularność w internecie.
  www.seodirect.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4775

  Wyświetleń: 6626

 • Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Wykaz firm i instytucji publicznych, ich danych teleadresowych oraz stron internetowych prezentuje serwis Company. pl. Zaawansowana wyszukiwarka umożliwia szybkie wyszukanie interesującej firmy lub urzędu. Wyszukiwarka Company jest również skutecznym narzędziem promocji w Internecie. Umieść swój wpis i pozwól się znaleźć w sieci.
  https://company.pl

  Data dodania: 01.12.2020

  ID strony: 10505

  Wyświetleń: 8852

 • Top1.pl - katalog stron internetowych

  Top1.pl - katalog stron internetowych

  Moderowany i działający nieprzerwanie od 2007 roku katalog stron internetowych Top1. pl. Prezentowane są strony firmowe i strony prywatne, pogrupowane w kilkunastu kategoriach tematycznych. Do katalogu każdy użytkownik może zgłosić stronę i po akceptacji moderatora pojawi ona się w Top1. pl.
  www.top1.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4773

  Wyświetleń: 4797

PREFA-ŻURAW żurawie hydrauliczne

PREFA-ŻURAW żurawie hydrauliczne Wyróżnij wpis w katalogu

Zachęcamy Państwa do współpracy z firmą „Prefa-Żuraw”, której siedziba znajduje się w miejscowości Dołuje. Od przeszło 40 lat świadczymy usługi w zakresie naprawy i montażu przenośnych żurawi samochodowych czy też innych urządzeń załadowczych. Posiadamy odpowiednie uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego i Wojskowego Dozoru Technicznego. Współpracujemy z wiodącymi firmami komunalnymi z województwa zachodniopomorskiego a także z firmami z różnych branż. Gwarantujemy terminową realizację zamówień, wysoką jakość usług oraz konkurencyjne ceny. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową.Podobne produkty i usługi

rejestracja udt, hydraulika siłowa szczecin, przegląd żurawi hydraulicznych, podesty hydrauliczne szczecin, przegląd maszyn hydraulicznych

Kategorie

Zareklamuj stronę prefa-zuraw.pl:

PREFA-ŻURAW żurawie hydrauliczne

Zobacz podobne firmy w tej branży:

 • Fixall24.pl

  Fixall24.pl

  Zachęcamy do skorzystania z oferty firmy Fixall24 siedzibą w Warszawie. Firma świadczy usługi hydrauliczne i złotej rączki na terenie całej stolicy oraz w odległości ok 100 km od niej. Fixall24 służy pomocą w wymianie, renowacji oraz naprawie instalacji sanitarnych. W zakresie usługi "złota rączka" pracownicy oferują drobne naprawy sprzętów domowych i wszechstronne remonty mieszkań oraz apartamentów. Na stronie internetowej znajdziecie więcej informacji na temat firmy oraz nr. kontaktowy w razie nagłej awarii. Awarie obsługiwane są bardzo profesjonalnie oraz rzetelnie i w możliwie jak najkrótszym czasie.

  05.11.2019 godz.: 13:12 wyśw.: 437 ID str.: 7482 Więcej
 • Www.azinstal.com.pl usługi hydrauliczne

  Www.azinstal.com.pl usługi hydrauliczne

  Jest nam bardzo miło móc przedstawić Państwu ofertę firmy A-Z INSTAL. Nasza siedziba mieści się w Łodzi a działalność w branży hydraulicznej prowadzimy już od 23 lat. W zakres świadczonych usług wchodzi montaż instalacji hydraulicznych i grzewczych, przyłącza, instalacje ziemne, centralne odkurzacze, przydomowe oczyszczalnie ścieków, rekuperacja, pompy ciepła, automatyka jak też wykrycie i naprawa nieszczelności. Współpracujemy z odbiorcami z całego województwa zapewniając profesjonalną obsługę i doradztwo, rzetelność i atrakcyjne ceny. Szczegóły oferty i dane kontaktowe umieściliśmy na naszej witrynie.

  19.02.2020 godz.: 22:07 wyśw.: 434 ID str.: 8656 Więcej
 • Hydraulika-tombud.pl

  Hydraulika-tombud.pl

  Szeroki zakres usług budowlanych oferuje firma Tom-Bud z miejscowości Glincz k. Żukowa. Wykonujemy wykopy pod wodociągi i kanalizacje, szamba, w tym przydomowe oczyszczalnie ścieków. Świadczymy również usługi hydrauliczne, montujemy instalacje gazowe, a także instalacje kanalizacyjne. Posiadamy niezbędne uprawnienia i certyfikaty, co gwarantuje profesjonalną realizację zleceń. Podejmujemy się także drenaży pod odwadnianie domów, czy korytek pod odprowadzania deszczowe. Więcej informacji nt. oferty znajdą Państwo na stronie. Zapraszamy do kontaktu.

  30.03.2020 godz.: 09:57 wyśw.: 412 ID str.: 9042 Więcej
 • ST Twarowscy

  ST Twarowscy

  ST Twarowscy to firma z Białegostoku specjalizująca się w obróbce metali. W ofercie znajduje się wycinanie laserowe w technologi fiber, gięcie blach oraz spawanie metodą TIG lub MIG/MAG. Klienci przedsiębiorstwa mogą również skorzystać ze szlifowania i gratowania metali, zgrzewania blach czy składania metalowych elementów. Firma oferuje także przygotowanie dokumentacji CAD.

  08.03.2021 godz.: 07:09 wyśw.: 275 ID str.: 11061 Więcej