zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.companies.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • Top1.pl - katalog stron internetowych

  Top1.pl - katalog stron internetowych

  Moderowany i działający nieprzerwanie od 2007 roku katalog stron internetowych Top1. pl. Prezentowane są strony firmowe i strony prywatne, pogrupowane w kilkunastu kategoriach tematycznych. Do katalogu każdy użytkownik może zgłosić stronę i po akceptacji moderatora pojawi ona się w Top1. pl.
  www.top1.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4773

  Wyświetleń: 3242

 • Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Wykaz firm i instytucji publicznych, ich danych teleadresowych oraz stron internetowych prezentuje serwis Company. pl. Zaawansowana wyszukiwarka umożliwia szybkie wyszukanie interesującej firmy lub urzędu. Wyszukiwarka Company jest również skutecznym narzędziem promocji w Internecie. Umieść swój wpis i pozwól się znaleźć w sieci.
  https://company.pl

  Data dodania: 01.12.2020

  ID strony: 10505

  Wyświetleń: 1174

 • SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  Profesjonalny katalog stron internetowych, skupiający tylko dobre strony www. Aktualizowany i często moderowany zapewnia wartościową treść dla użytkowników. Pozycjonuj sam swoją witrynę www i dodaj stronę już dziś. Zyskasz większą popularność w internecie.
  www.seodirect.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4775

  Wyświetleń: 4547

Szkolenia dla firm

Szkolenia dla firm Wyróżnij wpis w katalogu

By twoja firma miała szanse postępu musisz zainwestować nie jedynie w jej sprzęt, ale także pracowników. Przecież to oni obsługują twoich odbiorców, czy też kreują nowe wyroby. Skutkiem tego oferujemy szkolenia i kursy dla pracowników. W tej sferze zbieramy doświadczenie od 1999 roku. w tym momencie jesteśmy w stanie zaoferować Państwu w 100% kompleksowe usługi szkoleniowe. Mamy 3 postaci szkoleń: szkolenia zamknięte, szkolenia otwarte, oraz szkolenia out-dor. Wszystkie te formy są wykonywane za pomocą oryginalnej strategii szkolenia MeToDa, która zapewnia szybką i sprawną realizację programu szkolenia.Podobne produkty i usługi

Szkolenia sprzedażowe, Szkolenia efs, Szkolenia dofinansowane, Szkolenia dla firm, szkolenia unijne

Kategorie

Zareklamuj stronę www.mtd.biz.pl:

Szkolenia dla firm

Zobacz podobne firmy w tej branży:

 • Trener Biznesu- Marcin Osman

  Trener Biznesu- Marcin Osman

  Kursy biznesowe stają się coraz bardziej popularne, wręcz na każdym kroku napotykamy reklamę takiego czy innego szkolenia. Jak z nich wszystkich wybrać takie, które nie obciążą za bardzo naszej kieszeni, ale nauczą nas niestandardowo myśleć, błyskawicznie reagować na problemy w naszej firmie i radzić sobie z nimi? Swoim ogromnym doświadczeniem pomóc nam może trener biznesu Marcin Osman. Coach biznesu to osoba, która pomaga w indywidualny sposób sformułować cele dla naszej firmy i konsekwentnie do nich dążyć. Kładzie nacisk na praktyczne zastosowania, a nie teoretyczną wiedzę, warto więc korzystać z jego usług, a wydane pieniądze szybko zwrócą się w zyskach z prowadzonej działalności.

  04.10.2019 godz.: 14:19 wyśw.: 1006 ID str.: 1585 Więcej
 • Jgt.pl

  Jgt.pl

  Wysoka jakość naszych usług szkoleniowych to przede wszystkim wynik świetnej grupy specjalistów, którzy przekazują wiedzę naszym klientom! Prawo, logistyka, zamówienia publiczne – to tematy w których się specjalizujemy. Odwiedź naszą stronę internetową i zobacz czy oferujemy kurs, który Cię interesuje!

  06.10.2019 godz.: 10:31 wyśw.: 435 ID str.: 5451 Więcej
 • SAFETY Service

  SAFETY Service

  SAFETY Service to firma działająca w branży usług bezpieczeństwa pracy. Dość nudnych szkoleń BHP, z których uczestnicy nic nie wynoszą! Na naszych szkoleniach każdy uczestnik ćwiczy udzielanie pierwszej pomocy na fantomie i defibrylatorze, użycie gaśnicy, stosowanie środków ochrony indywidualnej! Szkolimy po polsku, angielsku i ukraińsku. Do naszych klientów należą firmy produkcyjne, handlowe i usługowe, korporacje oraz biura, a także szereg firm z branży budowlanej! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  04.10.2019 godz.: 15:24 wyśw.: 2843 ID str.: 6164 Więcej
 • Www.kursybhpzielonagora.pl

  Www.kursybhpzielonagora.pl

  Szeroki wachlarz szkoleń i usług z zakresu bezpieczeństwa pracy i pierwszej pomocy, eksperci z różnych dziedzin - BHP, UDT, pierwsza pomoc, PPOŻ, 700 przeprowadzonych szkoleń i 150 firm w portfolio to zakres i efekty działalności firmy AVIS z Zielonej Góry. Specjalizujemy się w kompleksowych usługach szkoleniowych. W naszej ofercie znajdą Państwo także kursy rysunku technicznego, metodyki prowadzenia szkoleń BHP, hakowego sygnalisty i inne. Dzięki dużemu doświadczeniu zapewniamy biegłe i merytoryczne usługi dostosowane do potrzeb małych, średnich i dużych firm oraz dla klientów indywidualnych. Zapraszamy!

  11.04.2021 godz.: 22:05 wyśw.: 87 ID str.: 11291 Więcej