zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.companies.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • Top1.pl - katalog stron internetowych

  Top1.pl - katalog stron internetowych

  Moderowany i działający nieprzerwanie od 2007 roku katalog stron internetowych Top1. pl. Prezentowane są strony firmowe i strony prywatne, pogrupowane w kilkunastu kategoriach tematycznych. Do katalogu każdy użytkownik może zgłosić stronę i po akceptacji moderatora pojawi ona się w Top1. pl.
  www.top1.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4773

  Wyświetleń: 3924

 • SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  Profesjonalny katalog stron internetowych, skupiający tylko dobre strony www. Aktualizowany i często moderowany zapewnia wartościową treść dla użytkowników. Pozycjonuj sam swoją witrynę www i dodaj stronę już dziś. Zyskasz większą popularność w internecie.
  www.seodirect.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4775

  Wyświetleń: 5452

 • Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Wykaz firm i instytucji publicznych, ich danych teleadresowych oraz stron internetowych prezentuje serwis Company. pl. Zaawansowana wyszukiwarka umożliwia szybkie wyszukanie interesującej firmy lub urzędu. Wyszukiwarka Company jest również skutecznym narzędziem promocji w Internecie. Umieść swój wpis i pozwól się znaleźć w sieci.
  https://company.pl

  Data dodania: 01.12.2020

  ID strony: 10505

  Wyświetleń: 3633

CPT Libero Alicja Świątek-Juncewicz (Centrum Libero)

CPT Libero Alicja Świątek-Juncewicz (Centrum Libero) Wyróżnij wpis w katalogu

Psycholog z Centrum Terapeutyczno-Psychologicznego Libero we Wrocławiu pomoże Ci pożegnać się ze strachem i złymi emocjami. Psychoterapia w tym miejscu, to rozwiązanie dla Ciebie. U nas możesz liczyć na pełną dyskrecję i komfort, bez wstydu, obawy przed wzgardzeniem lub brakiem tolerancji. Jesteśmy tutaj po to, aby pomóc Pacjentom, uwolnić się z życiowego impasu i na nowo cieszyć się życiem. Wzajemna praca Pacjenta z terapeutą zapewnia dobre wyniki w wypadku terapii małżeńskich, leczenia depresji, fobii, nerwicy i zaburzeń psychosomatycznych oraz różnego podłoża nałogów.Podobne produkty i usługi

psychoterapia, psycholog, wrocław, depresja

Kategorie

Zareklamuj stronę centrumlibero.pl:

CPT Libero Alicja Świątek-Juncewicz (Centrum Libero)

Zobacz podobne firmy w tej branży:

 • Egomedica.pl Psychoterapia Częstochowa

  Egomedica.pl Psychoterapia Częstochowa

  Choroby związane z naszą psychiką zawsze są ciężkie i najczęściej nie ma możliwości powrotu do dawnego życia bez skorzystania z odpowiedniej pomocy psychologicznej.

  W naszej poradni będziesz miał możliwość skorzystania z niezwykle skutecznej psychoterapii w Częstochowie. Indywidualne podejście daje możliwość do odpowiedniego dobrania terapii, która przyniesie oczekiwane efekty w krótkim okresie czasu.

  Posiadamy również oddział psychiatryczny, który pomógł już znacznej ilości osób. Dla nas najważniejsze jest Twoje zdrowie, dlatego też zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, by zaproponowana przez nas forma leczenia spełniła wszystkie Twoje oczekiwania.

  Co nas wyróżnia?

  * Indywidualne podejście
  * Duże doświadczenie
  * Zróżnicowane formy terapii

  11.01.2016 godz.: 10:54 wyśw.: 835 ID str.: 3630 Więcej
 • Ctir.pl

  Ctir.pl

  Centrum Terapii i Rozwoju to miejsce, gdzie można otrzymać kompleksową pomoc psychologiczną i psychoterapeutyczną. Jego siedziba znajduje się w Nowym Sączu. Oferta Centrum jest niezwykle rozbudowana i zawiera m. in. badania psychologiczne dla kierowców zawodowych, spotkania mające na celu rozwój osobisty i odkrycie własnych możliwości. Centrum prowadzi psycholog oraz psychoterapeuta Agnieszka Ruchała-Bochenek, która zdobyła doświadczenie zawodowe, pracując w szeregu placówek na terenie Lublina, Krakowa czy Nowego Sącza. Dokładne informacje na temat oferty Centrum, znajdują się na witrynie internetowej.

  13.11.2019 godz.: 13:51 wyśw.: 481 ID str.: 6842 Więcej
 • Terapia tamar.clinic

  Terapia tamar.clinic

  Poradnia Psychologiczna Tamar Clinic z Ożarowa Mazowieckiego zaprasza do skorzystania ze swojej oferty. Oferujemy konsultacje psychologiczne i psychoterapię indywidualną. Przeprowadzamy także konsultacje wychowawcze dla rodziców, które służą omówieniu problemów wychowawczych i pracy nad ich rozwiązaniem. Nasza Poradnia specjalizuje się też w psychodietetyce oraz dietetyce klinicznej. Gwarantujemy pomoc we wprowadzeniu stałych i efektywnych zmian żywieniowych oraz wsparcie w przypadkach zaburzenia odżywiania. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znaleźć można więcej informacji o ofercie.

  10.03.2022 godz.: 08:38 wyśw.: 171 ID str.: 12963 Więcej
 • Pomoc psychologiczna gdańsk psycholog-biofeedback.com

  Pomoc psychologiczna gdańsk psycholog-biofeedback.com

  Każdy pacjent wymaga innych technik i metod pracy, aby osiągnąć pożądane rezultaty. Jednemu wystarczy oczyszczająca rozmowa, inny będzie potrzebował różnych ćwiczeń. Jeszcze kolejny może dostrzec poprawę w trakcie treningu biofeedback. Te i wiele innych możliwości otwiera przed Tobą instytut diagnozy, terapii psychologicznej i biofeedback Magdaleny Król. Placówkę znajdziesz w Gdańsku. Poza zajęciami w gabinecie psycholodzy dojeżdżają również do domu klienta, aby zagwarantować im maksymalny komfort w trakcie terapii.

  10.03.2022 godz.: 08:40 wyśw.: 208 ID str.: 12964 Więcej