zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.companies.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

  • SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

    SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

    Profesjonalny katalog stron internetowych, skupiający tylko dobre strony www. Aktualizowany i często moderowany zapewnia wartościową treść dla użytkowników. Pozycjonuj sam swoją witrynę www i dodaj stronę już dziś. Zyskasz większą popularność w internecie.
    www.seodirect.pl

    Data dodania: 04.10.2019

    ID strony: 4775

    Wyświetleń: 4860

  • Top1.pl - katalog stron internetowych

    Top1.pl - katalog stron internetowych

    Moderowany i działający nieprzerwanie od 2007 roku katalog stron internetowych Top1. pl. Prezentowane są strony firmowe i strony prywatne, pogrupowane w kilkunastu kategoriach tematycznych. Do katalogu każdy użytkownik może zgłosić stronę i po akceptacji moderatora pojawi ona się w Top1. pl.
    www.top1.pl

    Data dodania: 04.10.2019

    ID strony: 4773

    Wyświetleń: 3476

  • Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

    Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

    Wykaz firm i instytucji publicznych, ich danych teleadresowych oraz stron internetowych prezentuje serwis Company. pl. Zaawansowana wyszukiwarka umożliwia szybkie wyszukanie interesującej firmy lub urzędu. Wyszukiwarka Company jest również skutecznym narzędziem promocji w Internecie. Umieść swój wpis i pozwól się znaleźć w sieci.
    https://company.pl

    Data dodania: 01.12.2020

    ID strony: 10505

    Wyświetleń: 1846

Prelude.pl

Prelude.pl Wyróżnij wpis w katalogu

Jako społeczeństwo kochamy samochody. Jeździmy nimi każdego dnia, mamy obsesję na punkcie ich wyglądu i osiągów, i cieszymy się z najnowszych modeli i pojazdów koncepcyjnych. Honda to znana i ceniona marka. Skorzystaj z możliwości poznania bliżej japońskich samochodów na blogu motoryzacyjnym prelude. pl.Podobne produkty i usługi

blog motoryzacyjny, motoryzacja, Honda, japońskie samochody, auto, samochody

Kategorie

Zareklamuj stronę https://prelude.pl:

Prelude.pl

Zobacz podobne firmy w tej branży:

  • Prace magisterskie jako efekt wspólpracy z promotorem

    Prace magisterskie jako efekt wspólpracy z promotorem

    Dobrze prowadzący seminarium promotor może sprawić, że studentowi będzie trudno znaleźć gotowca dla siebie, czy zamówić pisanie pracy u kogoś. Dobry promotor stawia bowiem warunki zaliczenia seminarium poprzez pisanie pracy po kawałku. Student zazwyczaj powinien przeczytać napisany fragment pracy magisterskiej głośno i wpływ na jej forma może mieć dyskusja z promotorem i kolegami biorącymi udział w seminarium. W zasadzie nie tak dawno zastanawiano się nad tym, żeby zrezygnować z pisania pracy magisterskiej na rzecz końcowego egzaminu. Jednak jak na razie nawet nie powstał projekt takich zmian i nadal uczelnie nie dają rady kontrolować prac, które studenci składają jako własne.

    10.10.2019 godz.: 16:30 wyśw.: 391 ID str.: 7331 Więcej
  • Własność intelektualna, znaki towarowe i europejski urząd patentowy.

    Własność intelektualna, znaki towarowe i europejski urząd patentowy.

    Zastrzeżenie znaku towarowego uniemożliwia konkurencji bezprawne korzystanie ze znaków towarowych danej firmy. Działanie to jest podejmowane również dla dobra konsumenta, gdyż chroni go przed kupnem nieoryginalnych towarów. W przypadku zastosowania przez konkurencję łudząco podobnego znaku towarowego firma, która pierwsza go wprowadziła i zarejestrowała może domagać się jego unieważnienia, a nawet odszkodowania. Świadome i bezprawne korzystanie ze znaku towarowego innej firmy w celu wprowadzenia w błąd klientów niesie za sobą bardzo poważne sankcje finansowe.

    10.10.2019 godz.: 16:30 wyśw.: 382 ID str.: 7332 Więcej
  • Biznes

    Biznes

    Praca i jej środowisko to jeszcze jedno miejsce, gdzie współczesna psychologia znajduje zastosowanie. W odróżnieniu od psychologii biznesu, zarządzania i reklamy, psychologię pracy cechuje niewielki zakres stosowania manipulacji. Ten fragment psychologii jest nastawiony na człowieka, ściślej rzecz ujmując, pracownika. Pomaga rozwiązywać szereg problemów związanych z zatrudnieniem, sytuacją istniejącą w miejscu pracy. Zajmuje się mobbingiem, dyskryminacją zawodową płci, intrygami pracowniczymi, wypaleniem zawodowym. Bada predyspozycje do wykonywania określonego zawodu, podpowiada jak zachować się w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej czy jak wywrzeć na potencjalnym pracodawcy jak najlepsze wrażenie. Uczy też sztuki negocjacji i właśnie w tym momencie korzysta z siły, którą jest perswazja. Psychologia pracy interesuje się też warunkami zatrudnienia i ich wpływem na wydajność pracowników, co dotyczy również psychologii zarządzania. Jednak w tym przypadku, celem jest działanie bardziej na korzyść pracownika, a niekoniecznie pracodawcy. Obecnie, prawie każda szanująca się firma troszcząca się o zdrowie psychiczne swoich pracowników, pragnąc zapewnić im komfortowe warunki pracy i stawiając na rozwój osobisty jednostek, zatrudnia zakładowego psychologa.

    10.10.2019 godz.: 16:29 wyśw.: 490 ID str.: 7334 Więcej
  • Blog dla nauczyciela

    Blog dla nauczyciela

    Bycie mamą jest cudowne, satysfakcjonujące i przyjemne, ale jest to również niezwykle stresujące i stawia rodziców przed zupełnie nowymi problemami, z którymi nigdy wcześniej nie mieli do czynienia. Jest mnóstwo książek na temat ciąży i macierzyństwa, tak wiele, że nowi rodzice nawet nie wiedzą, którą wybrać. Czasami wolisz porozmawiać z przyjacielem, który już tego wszystkiego doświadczył. Czasem warto odwiedzić takie miejsce jak blog dla rodziców czy blog dla nauczyciela, gdzie znajdziesz wiele ciekawych porad i wskazówek.

    15.01.2021 godz.: 16:55 wyśw.: 169 ID str.: 10745 Więcej