zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.companies.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Wykaz firm i instytucji publicznych, ich danych teleadresowych oraz stron internetowych prezentuje serwis Company. pl. Zaawansowana wyszukiwarka umożliwia szybkie wyszukanie interesującej firmy lub urzędu. Wyszukiwarka Company jest również skutecznym narzędziem promocji w Internecie. Umieść swój wpis i pozwól się znaleźć w sieci.
  https://company.pl

  Data dodania: 01.12.2020

  ID strony: 10505

  Wyświetleń: 4682

 • Nasienie buhajów KA-GEN

  Nasienie buhajów KA-GEN

  Czy marzysz o doskonałych linii genetycznych dla swojego stada? Poszukujesz najlepszych nasion buhajów, które zapewnią Ci doskonałe potomstwo? Nasza firma jest liderem w dziedzinie dostarczania najwyższej jakości nasion buhajów, które pomogą Ci osiągnąć wyjątkowe rezultaty w hodowli.

  Dlaczego warto wybrać nasze nasiona buhajów?

  Nasze nasiona pochodzą od starannie wyselekcjonowanych buhajów o doskonałych cechach genetycznych. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoje potomstwo odziedziczy najlepsze cechy, takie jak zdrowie, wydajność i wytrzymałość. W naszym asortymencie znajdziesz nasiona buhajów różnych ras i linii genetycznych. Bez względu na Twój cel hodowlany, mamy odpowiednie nasiona, które spełnią Twoje oczekiwania.
  https://sklep.ka-gen.pl

  Data dodania: 14.08.2023

  ID strony: 13794

  Wyświetleń: 50

 • Top1.pl - katalog stron internetowych

  Top1.pl - katalog stron internetowych

  Moderowany i działający nieprzerwanie od 2007 roku katalog stron internetowych Top1. pl. Prezentowane są strony firmowe i strony prywatne, pogrupowane w kilkunastu kategoriach tematycznych. Do katalogu każdy użytkownik może zgłosić stronę i po akceptacji moderatora pojawi ona się w Top1. pl.
  www.top1.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4773

  Wyświetleń: 4038

 • SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  Profesjonalny katalog stron internetowych, skupiający tylko dobre strony www. Aktualizowany i często moderowany zapewnia wartościową treść dla użytkowników. Pozycjonuj sam swoją witrynę www i dodaj stronę już dziś. Zyskasz większą popularność w internecie.
  www.seodirect.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4775

  Wyświetleń: 5607

Liliana Lewandowska i Wspólnicy Sp.J.

Liliana Lewandowska i Wspólnicy Sp.J. Wyróżnij wpis w katalogu

Sklep firmy Diamos oferuje solidne narzędzia. W ofercie sklepu firmy Diamos m. in. : wysokowydajne ściernice diamentowe i borazonowe CBN o spoiwie żywicznym, przeznaczone do precyzyjnego ostrzenia narzędzi z węglika spiekanego HM. Produkty oferujemy w atrakcyjnych cenach.Podobne produkty i usługi

PIŁY DIAMENTOWE, PASTY, ŚCIERNICE DIAMENTOWE, WGŁĘBNIKI DIAMENTOWE, ŚCIERNICE, ŚCIERNICE CERAMICZNE, OBCIĄGACZE, RYSIKI DIAMENTOWE

Kategorie

Zareklamuj stronę perfektos.istore.pl:

Liliana Lewandowska i Wspólnicy Sp.J.

Zobacz podobne firmy w tej branży:

 • Argo Firma Produkcyjno-Handlowa Edward Ciechanowski (Producent akcesoriów malarskich)

  Argo Firma Produkcyjno-Handlowa Edward Ciechanowski (Producent akcesoriów malarskich)

  My wiemy co to znaczy dobra jakość narzędzi! Zapraszamy Państwa do zainteresowania się ofertą naszej firmy ARGO z siedzibą w Krakowie. Już od trzech pokoleń Troszczymy się o to, aby zagwarantować najlepszą jakość i cały czas się rozwijać. Inwestujemy w nowe technologie, materiały i sprzęt. Angażujemy wykwalifikowanych fachowców, którzy do każdego zamówienia podchodzą z dużym zaangażowaniem. Gwarantujemy indywidualne podejście, a ponadto korzystne ceny. Mamy nadzieję, że podobnie jak wielu naszych klientów - krajowych oraz zagranicznych - także Państwo obdarzą nas zaufaniem. Zapraszamy do odwiedzin naszej strony internetowej.

  20.03.2014 godz.: 18:59 wyśw.: 1378 ID str.: 1073 Więcej
 • Dariusz Prochera - postarzanie drewna

  Dariusz Prochera - postarzanie drewna

  Jeżeli potrzebują Państwo dobrej jakości narzędzi stosowanych w przemyśle meblowym, a także w czasie wykonywania prac dotyczących m. in. szlifowania drewna, w takim przypadku nasza oferta jest skierowana właśnie do Was. Firma Produkcyjno Usługowo Handlowe Dariusz Prochera z siedzibą w Lubanowie zaprasza! Od lat Troszczymy się o zapewnienie naszym klientom dobrej klasy narzędzi, jake sprawdzają się nawet w najbardziej trudnych warunkach. Troszczymy się o to, aby nieustannie zwiększać ich asortyment oraz zagwarantować konkurencyjne stawki. Dodatkowo polecamy usługi związane z regeneracją rolek i wałów ogumowanych. Nasi pracownicy pozostają do Państwa usług. Szczegóły na witrynie internetowej.

  07.10.2019 godz.: 13:54 wyśw.: 1088 ID str.: 2017 Więcej
 • Arimex PWC Sp. z o.o.

  Arimex PWC Sp. z o.o.

  Jeżeli rozglądasz się za serwisem wymienników ciepła, czas zapoznać się z tym, co proponuje Arimex. Warto też powiedzieć, że Arimex to działalność wychodząca naprzeciw różnym oczekiwaniom, częścią oferty są choćby uszczelki do wymienników ciepła. Zadajesz sobie pytanie, dlaczego nasza działalność ma zdobyć Twoje zaufanie? Najlepszą odpowiedzią na to pytanie jest zapoznanie się z naszą stroną.

  21.01.2019 godz.: 08:21 wyśw.: 668 ID str.: 6017 Więcej
 • Ozonator

  Ozonator

  Ozonator to generator ozonu, który służy do usuwania zapachów i dezynfekcji wody i powietrza. Aby szczegółowo zrozumieć zasadę działania tego urządzenia, zacznijmy od emitowanego gazu. Cząsteczka ozonu (O3) składa się z cząsteczki tlenu (O2) i innego atomu tlenu (O). Atom może odłączyć się od głównej cząsteczki O2 i dołączyć do innych cząsteczek, zmieniając ich skład chemiczny. Tak więc w trakcie reakcji ozon usuwa zapachy, niszczy zanieczyszczenia, wirusy, bakterie. W dezynfekcji O3 jest znacznie bardziej wydajny niż chlor, dlatego jest używany do dezynfekcji powietrza i wody. Ponadto uważa się, że ozon eliminuje grzyby, pleśnie, a nawet roztocza. Ozonowanie stosuje się również w medycynie: terapia ozonowa jest stosowana do leczenia ran, przywracania odporności, pozbywania się cellulitu, otyłości itp. Ozonowanie jest przyjazną dla środowiska technologią oczyszczania opartą na wykorzystaniu ozonu, silnego utleniacza. Ozon powstaje z tlenu zawartego w powietrzu atmosferycznym i, po interakcji z zanieczyszczającymi substancjami chemicznymi i mikrobiologicznymi, przekształca się w zwykły tlen.

  15.07.2019 godz.: 16:42 wyśw.: 1244 ID str.: 6829 Więcej